Dëshironi të luftoni rrudhat dhe rrathët e zinj rreth zonës së syve? Këtë mund ta arrini nëpërmjet linjës luksoze KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Line! Marka KLAVVU ka zbuluar dhe hulumtuar për krijimin e këtij seti, benefitet e përbërësve të ndryshëm të ekstraktuara nga perlat. Nuk është një fakt i dëgjuar shpesh, por perlat janë shumë të ngjashme me lëkurën e njeriut. Një lëkurë e njomë dhe e re, në dukje duket është e lëmuar, e tendosur dhe me shkëlqim, ashtu duken edhe perlat e reja, apo jo? Madje dhe struktura e tyre është me shtresëzime është njësoj si vetë lëkura jonë. Për të plotësuar benefitet e kremit të fytyrës KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Cream, sigurisht linja ka krijuar kremin e përkujdesjes së zonës rreth syve KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Eye Cream. Përmban 1,000ppm ekstrakt të perlave Koreane, kolagjen perlash, conchiolin (proteinë perlash), si edhe peptide me masë molekulare shumë të vogël. Mjafton të aplikoni shumë pak rreth zonës së syve dhe do të shikoni efektin e menjëhershëm që ka në lëmimin e vijave, zbardhjen e rrathëve të zinj, dhe shkëlqimin që ofron në fund. Konsistenca e këtij kremi është shumë e plotë, gati në formë gjalpi, por përthithet shumë mirë nga lëkura. Për të përfituar efektet maksimale në lëkurë, këshillohet të përdoret së bashku me kremin e fytyrës: KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Cream.

*20ml

Në mëngjes dhe mbrëmje, pasi të keni aplikuar tonerin, esencën dhe/ose serumin e rutinës suaj e përpara se të vendosni kremin hidratues, aplikojeni produktin lehtësisht në zonën rreth syve.

Përbërësit "magjik"

ekstrakt të perlave Koreane, kolagjen perlash, conchiolin (proteinë perlash), peptide

Lista e plotë e përbërësve

Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Caprylyl Methicone, Niacinamide, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Silica, Glyceryl Stearate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Polyglyceryl-2 Stearate, Vinyl Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide (CI 77891), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Chlorella Vulgaris Extract, Glucose, Stearyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, VP/Hexadecene Copolymer, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Fructose, Xanthan Gum, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Pearl Extract, Polyisobutene, Fragrance(Parfum), Adenosine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tin Oxide (CI 77861), Caprylyl/Capryl Glucoside, Sorbitan Oleate, Tocopherol, Carnosine, Ethylhexylglycerin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycine, Serine, Glutamic Acid, Retinol, Aspartic Acod, Leucine, Caprylyl Glycol, Alanine, Lysine, Palmitoyl Tripeptide-5, Arginine, Tetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric Urea Trifluoroacetate, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Histidine, Cysteine, Methionine, Acetyl Hexapeptide-8, Magnesium Chloride, Hydrolyzed Conchiolin Protein, Hydrolyzed Collagen, Ceramide NP, Phospholipids, Phytosphingosine, Phytosterols

Marka luksoze koreane KLAVUU ka një emërtim të veçantë nga fjalët suedisht "klar" ("paster"), and "vuu" ("pamje"). Produktet e prodhuara nga brand-i, më së shumti janë të formuluar nga ekstrakt të perlave të marra nga ishulli Jeju. Produktet e saj targetojnë problematika të ndryshme të lëkurës, si: hiperpigmentimi, purifikimi, mbrojtja UV, hidratimi, reduktimi i akneve, dhe kujdesi ndaj lëkurës së trupit në përgjithësi. Të gjitha produktet KLAVUU prodhohen në Kore, duke përfshirë 2 produktet "Bestseller" të saj, që janë: KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Cream dhe KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Eye Cream, që rreshtohen me krenari në koleksionin KORAL SECRETS!

KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Eye Cream

2,900 ALL 5,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI