CENTELLIAN24+ Golden Madeca Ampoule është një "mrekulli në një shishe" që sigurisht do t’ju pëlqejë për përbërjen dhe konsistencën e tij të shkëlqyeshme! Ky serum në trajtë ampule përmban kapsula të dukshme me ekstrakt 24 karati ari. Po, e lexuat mirë! Kjo ampulë përmban ar dhe si një përbërës mbrojtës i lëkurës, ari ndihmon në zvogëlimin e inflamacionit dhe ofruar përfitime antibakteriale dhe antioksiduese. Por, nuk mbaron me kaq! Ashtu si të gjithë produktet e markës CENTELLIAN24+. edhe kjo ampulë përmban kompleksin TECA. Një kompleks që siguron qetësim për lëkurën e irrituar dhe ndihmon në zvogëlimin e skuqjes. Gjithashtu, nxit prodhimin e kolagjenit për të përmirësuar elasticitetin dhe për të parandaluar formimin e rrudhave të vogla. Përdorimi i këtij produkti do t’ju sjellë një lëkurë më të re dhe më të shndritshme, gati për të pritur komplimentet! I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, kryesisht për atë mature.

Për të përfituar efektet maksimale, sugjerohet të përdoret së bashku me: CENTELLIAN24+ Golden Madeca  Cream

Formula e tij është vegane, hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht, e sigurt për përdorim gjatë shtatëzanisë dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale. 

*50ml

Pasi të keni pastruar lëkurën me larësin e rutinës suaj, dhe e keni pergatitur me tonerin, merrni një sasi të konsiderueshme (1-2 sprucime) në duar dhe shpërhapeni atë në fytyrë dhe në qafë, derisa lëkura ta ketë përthithur tërësisht. Vazhdoni më tej me hapat e tjerë të rutinës suaj. Keshillohet të përdoret në mëngjes dhe mbrëmje. 

Përbërësit "magjik"

ar, kompleks TECA.

Lista e plotë e përbërësve

Centella Asiatica Extract, Laminaria Japonica Extract, Eclipta Prostrata Leaf Extract, Melia Azadirachta Leat Extract, Dioscorea Japonica Root Ex tract, Melia Azadirachta Flower Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ineobroma Cacao (Cocoa Seed Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Punica Granatum Seed Extract, Hydrogenated Lecithin, Camelina Sativa Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Juniperus Mexicana Oil,Bulnesia Sarmientoi Wood Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Cistus Ladaniferus Oil, Piper Nigrum Pepper) Seed Oil, Pelargonium Gravelenson, Eletaria Cardamomum Seed Oil, Rose Flower Oil, Water, Ammonium Acryloydimetnyita Copolymer, Mineral Water, Butylene Glycol, Acrylates/c10-30 alky Aorylate Crosspolymer, Octyldodeceto, Iromethamine, Xanthan Gum, Adeno sine, Dipropylene Glyco.ructoo igosaccharides, Beta-glucan, Dextrin, Polyglyceryl 10 Oleate, Hyd rolyzed Hyaluronic Acida Gold Sucrose Madecassic Acid, Asiaticoside Asiatio Acid, Eryngium Maritimum Callas Culture FiltrateMaltodextrin, Tocopherol Izenexanediol,Fragrance, Ethylhexy,

Centellian24+ ofron një zgjidhje të fuqishme shkencore për kujdesin e lëkurës, bazuar në teknologjinë e ekstraktimit të Centella asiatica të Dongkuk Pharmaceutical, për të realizuar kujdes të personalizuar për çdo brez. Shkenca dhe teknologjia e lëkurës së Dongkuk Pharmaceutical, e grumbulluar për më shumë se gjysmë shekulli që nga viti 1968, ofrojnë kujdes profesional me funksione të larta për lëkurën. Ajo përmban TECA dhe ekstraktin Centella asiatica të Dongkuk Pharmaceutical, të cilat nxirren në një sasi shumë të vogël nga Centella asiatica në një zonë të pastër që ka kaluar standardet e rrepta të cilësisë. Kjo përmbajtje ofron përmirësim të sigurt dhe të besueshëm të lëkurës përmes testeve të aplikimit te njerëzit dhe testeve hipoalergjike të lëkurës për efektet e efikasitetit. Marka Centellian24 është krijuar duke kombinuar “Centell”, që do të thotë Centella asiatica, “ian”, që do të thotë ekspert, dhe “24”, që do të thotë ditë.

 

Customer Reviews

Based on 2 reviews Write a review

CENTELLIAN24+ Golden Madeca Ampoule

2,400 ALL 5,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI