TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF 40 PA++ bën bujë në botën e make up-it si fondatina kompakte cushion (e aplikueshme me sfungjer), më virale dhe e lavdëruar nga blogeret dhe përdoruesit e saj. E vlerësuar si fondatina më e mirë në kategorinë e saj, për shkak se ofron një pamje të përsosur dhe perfekte të lëkurës, që në momentin e parë të aplikimit! Formuluar me ekstrakte të lules roselle, propolis dhe zambak uji të bardhë, kjo fondatinë mban lëkurën të hidratuar dhe të ushqyer gjatë gjithë ditës duke prandaluar kështu edhe plasaritjet në lëkurë. Përforcuar me SPF40 PA++ për mbrojtje të shtuar nga rrezet UV, kjo formulë me mbulim të lartë është e testuar që zgjat deri në 72 orë dhe është e qëndrueshme ndaj djersës, rezistente ndaj ujit dhe përmirëson lëkurën çdo herë që aplikohet. Zgjedhja e duhur për ata që dëshirojnë një pamje tërheqëse dhe një mbulim të plotë, duke ofruar përfitime të jashtëzakonshme për kujdesin e lëkurës.

E gjthë formula është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*15gr 

Pasi të keni vendosur kremin mbrojtës ndaj diellit, aplikoni fondatinën me sfungjerin e saj. Për të krijuar një mbulim sa më të mirë, mund të përdorni aq fondatinë sa ju nevojitet. Riaplikojeni gjatë ditës për të rifreskuar makeup-in. Për të larguar mbetjet e saj dhe të makeup-it të përdorur këshillohet pastrimi me larje të dyfishtë (larës vajor dhe larës ujor). 

Përbërësit "magjik"

ekstrakte të lules roselle, propolis dhe zambak uji të bardhë,

Lista e plotë e përbërësve

Water, Cyclopentasiloxane, Iron Oxides, Titanium Dioxide, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Propanediol, Iron Oxides, Synthetic Fluorphlogopite, Iron Oxides, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Niacinamide, PEG-10 Dimethicone, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Isododecane, Magnesium Sulfate, Triethoxycaprylylsilane, Stearic Acid, Alumina, Potassium Sorbate, Aluminum Hydroxide, Disteardimonium Hectorite, Fragrance, Adenosine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Polymethyl Methacrylate, Haematococcus Pluvialis Oil, Butylene Glycol, Glycerin, Dipropylene Glycol, Sodium Palmitoyl Proline, Cetearyl Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Astaxanthin, Rosa Rugosa Flower Extract, Pancratium Maritimum Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Propolis Extract

TIRTIR është një markë koreane e njohur për kujdesin e lëkurës, e cila fokusohet në përdorimin e përbërësve natyralë dhe formulimeve inovative. TIRTIR thekson përdorimin e përbërësve natyralë në produktet e saj, duke siguruar që ato të jenë pa kimikate të dëmshme, dhe është e njohur për teknologjitë e saj të avancuara në kujdesin e lëkurës dhe formulimet unike të produkteve. Marka ofron një gamë të gjerë produktesh për kujdesin e lëkurës, përfshirë pastruesit, tonerët, serumet, maskat dhe hidratuesit, që adresojnë probleme të ndryshme të lëkurës. Disa nga produktet më të njohura të TIRTIR përfshijnë ampulën Collagen Core, esencën Ginseng Essence Water dhe linjën Milk Skin.

TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF 40 PA++

2,500 ALL 3,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI