SON & PARK Beauty Water është një produkt i shquar në botën e bukurisë, vlerësuar si Best of K-Beauty nga Soko Glam. Krijuar nga artistet e njohur Son & Park, ky produkt ofron dy funksione thelbësore: mund të përdoret si një pastrues ujor pa shpëlarje për të larguar papastërtitë nga lëkura, ose si toner hidratues pasi të keni përfunduar pastrimin, për të rregulluar nivelin e pH-së së lëkurës. Formulimi i pasur përfshin ekstrakte të papajës për të ndihmuar në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës, ndërkohë që uji i lajthisë së shtrigës siguron efekt qetësues në lëkurë. Formulimi i tij përmban gjithashtu ujë të livandës, ujë të trëndafilit dhe ekstrakt të frutave të portokallit për të ofruar një hidratim të thellë  dhe për të përgatitur lëkurën për hapat e ardhshëm të kujdesit të lëkurës. Mund të përdoret si pjesë e rutinës së mëngjesit për të përgatitur lëkurën për aplikimin e grimave, dhe gjithashtu në mbrëmje pas pastrimit për të hequr papastërtitë e mbetura. 

*340ml

Në një tampon pambuku, hidhni një sasi të konsiderueshme të larësit dhe masazhojeni fytyrën lehtësisht duke hequr çdo mbetje papastërtie. Përsëriteni procesin derisa ta ndjeni lëkurën plotësisht të pastër. Sipas dëshirës, mund ta shpëlani fytyrën me ujë të vakët.

Përbërësit "magjik"

ekstrakte të papajës, ujë të lajthisë së shtrigës, ujë të livandës, ujë të trëndafilit, ekstrakt të frutave të portokallit 

Lista e plotë e përbërësve

Water, Rosa Damascena Flower Water, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Butylene Glycol, Propanediol, PEG-7 Caprylic/Capric Glycerides, Pentylene Glycol, Alcohol Denat., Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Xylitol, Phenoxyethanol, Glycerin, Decyl Glucoside, 1,2-Hexanediol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PPG-26-Buteth-26, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Citric Acid, Octanediol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Carica Papaya (Papaya) Fruit Water, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Illicium Verum (Anise) Fruit/Seed Oil, Artemisia Absinthium Extract, Rose Flower Oil, Ferula Galbaniflua (Galbanum) Resin Oil, Thuja Occidentalis Leaf Extract, Alcohol, Protease, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower/Leaf/Stem Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Mentha Spicata Flower/Leaf/Stem Extract, Origanum Majorana Leaf Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Pelargonium Graveolens Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Extract

Son & Park është një markë koreane e bukurisë e krijuar nga dy grua, Son Dae-sik dhe Park Tae-yun, të cilat janë eksperte në fushën e grimave dhe kujdesit të lëkurës. Marka është e njohur për produktet e saj inovative dhe efektive për përmirësimin e pamjes së lëkurës. Disa nga produktet e tyre më të njohura përfshijnë "Beauty Water", një produkt multifunksional që përdoret si tonik, pastrues dhe hidratues, dhe "Beauty Gel", një gel që ofron hidratim intensiv dhe përparim në qelizat e lëkurës. Son & Park ka fituar një reputacion të mirë për cilësinë dhe përdorimin e ingredientëve të lëkurës së sigurtë dhe efektive.

SON & PARK Beauty Water

3,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI