Shiseido Fino Premium Touch Hair Oil është produkti më i ri i koleksionit Koral Secrets nga marka më virale dhe e pëlqyer për kujdesin e flokëve, SHISEIDO. Ky vaj trajtues riparon intensivisht flokët e dëmtuar falë formulimit të tij të veçantë.Përmban, squalane dhe Isoparaffin për të reduktuar majat dyshe dhe vitaminë E për të mbrojtur flokët nga rrezet e dëmshme të diellit UV dhe pajisjet e stilimit, si tharësja e flokëve, pjastra, etj. Falë përdorimit të këtij vaji flokët tuaj do të ndihen të lëmuar, të shëndetshëm dhe me plot shkëlqim.

Për të përfituar një efekt maksimal, sugjerojmë që të përdoret së bashku me maskën e po të njëjtës linjë: SHISEIDO Fino Premium Touch Hair Mask.

Formula e saj është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për flokët, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artifical

*70ml

Aplikoni 1-2 sprucime pas larjes së flokut, në flokë të lagur, dhe vazhdoni me stilimin e tyre. Mund të përdoret edhe në flokë të thatë.

Përbërësit "magjik"

qualane, Isoparaffin, vitaminë E

Lista e plotë e përbërësve

Hydrogenated polyisobutene, dimethiconol, isopropyl myristate, isododecane, polysilicone-13, fragrance, squalane, dimethicone, tocopherol

SHISEIDO është një kompani multinacionale japoneze, e themeluar në vitin e largët 1872. Cilësohet si një ndër kompanitë më të vjetra në botë në Industrinë e Bukurisë dhe renditet si kompania e pestë më e madhe në mbarë globin. Tashmë SHISEIDO shikohet si një institucion për përkujdesjen ndaj lëkurës dhe si një lider në kërkimet shkencore në fushën e dermatologjisë.

SHISEIDO FINO Premium Touch Hair Oil

1,600 ALL 2,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI