PONY EFFECT Shape & Set Brow Maximizing Duo është një laps 2 në 1 për të ofruar një mbushje natyrale të vetullës dhe xhel fiksues për rregullimin e tyre. Forma në trajtë trekëndore e lapsit lejon, të mbushni lehtësisht vetullën në mënyrë që kjo e fundit të duket sa më e plotë. Ndërsa xheli fiksues shërben për rregullimin e vetullave, si edhe rrit qëndrueshmërinë e tyre dhe ofron pamje të ngritur, por shumë natyrale! Xheli fiksues përmban ekstrakt të frutit të Kumbullës Kakadu dhe vitaminë C, për të mbrojtur qimen e vetullës, ndërsa përbërja me maca peptide ndihmon në forcimin e rrënjës!

Përdorni në fillim lapsin për të mbushur vetullën në mënyrë natyrale përpara se të përdorni xhelin për rregullimin e tyre ndërsa i krehni lart për të përfunduar pamjen.

Përbërësit "magjik"

Brow Setting Gel: ekstrakt nga fruti kumbulla Kakadu, maca peptide

Lista e plotë e përbërësve

Brow Setting Gel: Water, Alcohol Denat., Pvp, Propylene Glycol, Pullulan, Vp/Va Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Hydroxide, Acrylates Copolymer, Glycerin, Sodium Phytate, Polyglyceryl-10 Oleate, Tocopherol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Lecithin, Althaea Rosea Flower Extract, Lepidium Meyenii Root Extract, Maltodextrin, Ethylhexylglycerin, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract

001 Light Brown: Hydrogenated Castor Oil, Rhus Succedanea Fruit Wax, Palmitic Acid, Iron Oxides(Ci 77492), Stearic Acid, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Iron Oxides(Ci 77499), Titanium Dioxide(Ci 77891), Mica(Ci 77019), Iron Oxides(Ci 77491), Triethylhexanoin, Acetylated Sucrose Distearate, Ferric Ammonium Ferrocyanide(Ci 77510), Dimethicone

002 Natural Brown: Hydrogenated Castor Oil, Mica(Ci 77019), Rhus Succedanea Fruit Wax, Palmitic Acid, Titanium Dioxide(Ci 77891), Stearic Acid, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Iron Oxides(Ci 77499), Triethylhexanoin, Iron Oxides(Ci 77492), Iron Oxides(Ci 77491), Silica, Acetylated Sucrose Distearate, Dimethicone

003 Deep Brown: Iron Oxides(Ci 77499), Hydrogenated Castor Oil, Rhus Succedanea Fruit Wax, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Iron Oxides(Ci 77492), Triethylhexanoin, Mica(Ci 77019), Iron Oxides(Ci 77491), Titanium Dioxide(Ci 77891), Silica, Acetylated Sucrose Distearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Dimethicone

004 Gray Brown: Hydrogenated Castor Oil, Rhus Succedanea Fruit Wax, Palmitic Acid, Titanium Dioxide(Ci 77891), Stearic Acid, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Mica(Ci 77019), Iron Oxides(Ci 77499), Iron Oxides(Ci 77492), Triethylhexanoin, Iron Oxides(Ci 77491), Silica, Acetylated Sucrose Distearate, Dimethicone, Polyglyceryl-2 Triisostearate

005 Deep Gray: Iron Oxides(Ci 77499), Hydrogenated Castor Oil, Rhus Succedanea Fruit Wax, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Titanium Dioxide(Ci 77891), Triethylhexanoin, Mica(Ci 77019), Iron Oxides(Ci 77492), Iron Oxides(Ci 77491), Acetylated Sucrose Distearate, Diisostearyl Malate, Dimethicone

Marka PONY EFFECT është krijuar nga një makeup artiste shumë e famshme koreane Pony Park. Si krijime të një specaliste të fushës së makeup-it produktet e markës PONY EFFECT janë të testuara mjaft mirë për efikasitetin e tyre. Te kjo markë mund të gjeni produkte me cilësi mjaft të lartë të cilat arrijnë të frymëzojnë të gjithë adhuruesit e makeup-it, të cilët me këto produkte arrijnë të krijojnë efektet e tyre fantastike në lëkurë. Produktet bestseller të markës janë 2 fondatinat e mrekullueshme të cilat kanë klientët e tyre besnikë. Të gjitha produktet e markës PONY EFFECT janë të prodhuara në Korenë e Jugut.

PONY EFFECT Shape & Set Brow Maximizing Duo

1,600 ALL 3,100 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI