Me mbi 51 milion shitje për 8 vite me rradhë, mund të flasim me plotë gojë për produktin më mahnitës “BESTSELLER” Global! Dhe po, jua mundësojmë ne në koleksionin KORAL SECRETS! CENTELLIAN24+ Madeca Cream Time Reverse Season 7, është variant i ri dhe i përmirësuar duke përfshirë inovacionet më të fundit në kozmetikë. Formulimi i tij me kompleksin Active-TECApërmban vetëm 2% ekstrakt Centella Asiatica të marrë nga 100 kg. Një kompleks i cili përfshin në formulë: peptide Centella Asiatica, vitamin Centella Asiatica, ceramide Centella Asiatica, acid hialuronik Centella Asiatica dhe ekstrakt proteinash Centella Asiatica. Ky formulim ofron qetësi për lëkurën e irrituar, ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe përmirëson lëkurën në mënyrë të sigurt dhe të besueshme, duke u bazuar në teste të aplikimit tek njerëzit dhe teste hipoalergjike. Konsistenca e tij është e lehtë dhe përthithet shumë shpejt nga lëkura. Është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, sidomos për atë mikse në të ydyrshme.

*Në një studim të kryer nga 100 teste është raportuar se:

•15.5% balancim në prodhimin e sebumit në pore. •4.68% tkurrje e madhësisë së poreve.   •23.3% përmirësim në teksturën e lëkurës.
•23.5% përmirësim në stimulimin e rrezeve UV.

*Pas 4 javësh përdorimi:

•71.8% përmirësim në lagështinë e lëkurës.

•9.66% përmirësim në elasticitetin e lëkurës.

 
*Ka marrë vlerësimin e shkëlqyeshëm në testin dermatologjik gjerman Derma Test.

•2 herë më shpejtësi e përthithjes. • Përmirësim në hidratim deri në 15 shtresa të thella.
•Përmirësim i njëkohshëm në elasticitet në 30 zona. •240 orë lagështi, elasticitet dhe shkëlqim të vazhdueshëm.

Formula e saj është vegane dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm, si: alkool, paraben, sulfate, vajra artificial dhe fragrancë artificiale.

*50ml

Në mëngjes, përpara aplikimit të kremit mbrojtës ndaj diellit dhe, në mbrëmje pasi të keni pastruar lëkurën me larësin dhe aplikuar tonerin, esencën dhe/ose serumin e rutinës suaj, merrni një sasi të konsiderueshme dhe përhapeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore, derisa të jetë përthithur tërësisht.

Përbërësit "magjik"

Active-TECA

Lista e plotë e përbërësve

Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Alkanna Tinctoria Root Extract, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Phenoxyethanol, Vanilla Tahitensis Fruit Extract, Hydroxyethylcellulose, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Phenethyl Alcohol, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Caprylyl Glycol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lactobacillus/​Soybean Ferment Extract, Portulaca Oleracea Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Rutin, Sodium Chloride, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Disodium Phosphate, Phaseolus Lunatus (Green Bean) Seed Extract, Potassium Phosphate, Potassium Chloride

Centellian24+ ofron një zgjidhje të fuqishme shkencore për kujdesin e lëkurës, bazuar në teknologjinë e ekstraktimit të Centella asiatica të Dongkuk Pharmaceutical, për të realizuar kujdes të personalizuar për çdo brez. Shkenca dhe teknologjia e lëkurës së Dongkuk Pharmaceutical, e grumbulluar për më shumë se gjysmë shekulli që nga viti 1968, ofrojnë kujdes profesional me funksione të larta për lëkurën. Ajo përmban TECA dhe ekstraktin Centella asiatica të Dongkuk Pharmaceutical, të cilat nxirren në një sasi shumë të vogël nga Centella asiatica në një zonë të pastër që ka kaluar standardet e rrepta të cilësisë. Kjo përmbajtje ofron përmirësim të sigurt dhe të besueshëm të lëkurës përmes testeve të aplikimit te njerëzit dhe testeve hipoalergjike të lëkurës për efektet e efikasitetit. Marka Centellian24 është krijuar duke kombinuar “Centell”, që do të thotë Centella asiatica, “ian”, që do të thotë ekspert, dhe “24”, që do të thotë ditë.

 

Customer Reviews

Based on 2 reviews Write a review

CENTELLIAN24+ Madeca Cream Time Reverse (Season 7)

3,100 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI