Nëse po kërkoni një spray fiksues për makeup-in PONY EFFECT Hyper Protection Setting Spray është zgjidhja e vetme dhe e duhur! Ky spray ashtu si edhe të gjitha produktet e markës PONY EFFECT, janë krijim i makeup artist më të famshme koreane Pony Park. Si krijim i një specaliste të fushës së makeup-it, ky produkt arrin të fiksojë makeup-in në lëkurë duke e bërë të qëndrueshëm për plot 24 orë! Formulimi i tij me ekstrakt të frutave Juniperus Communis dhe lëngut Betula Platyphylla Japonica, ndihmojnë në hidratimin e thellë të lëkurës. Ndërsa ekstrakti i frutave Cocos Nucifera (kokosi) ofron mbrojtje dhe zbutje, për një lëkurë më elastike.
Bazuar në një studim klinik në 22 femra:
1-Ky spray arrin të mbajë të qëndrueshëm makeup-in për 24 orë. 2-100% e kanë vlerësuar pozitivisht qëndrueshmërinë e makeup-it për 24 orë pas aplikimit të spray-it.
3-100% kanë vlerësuar pozitivisht butësinë e lëkurës pas aplikimit të tij. 4-100% kan vlerësuar përthithjen e menjëhershme të spray-it si dhe aromën e tij fantastike.

Formula e tij është vegane, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: paraben, silikon, sulfate, gluten.

*100ml

Spruconi spray-n lehtësisht mbi fytyrë para aplikimit të makeup-it, ose pas tij. Nëse dëshironi të fiksoni makeup-in vetëm në disa zona të veçanta të fytyrës, sprucojeni spray-n në një furçë ose sfungjer kozmetik.

Përbërësit "magjik"

ekstrakt të frutave Juniperus Communis, lëngu Betula Platyphylla Japonica, ekstrakt i  frutave Cocos Nucifera (kokosi)

Lista e plotë e përbërësve

Water, Alcohol Denat., Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Polyester-5, Diethoxyethyl Succinate, Polyglyceryl-10 Laurate, Panthenol, Polyglyceryl-4 Laurate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Citrate, Polyquaternium-51, Betula Platyphylla Japonica Juice, Citric Acid, Juniperus Communis Fruit Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Fragrance

Marka PONY EFFECT është krijuar nga një makeup artiste shumë e famshme koreane Pony Park. Si krijime të një specaliste të fushës së makeup-it produktet e markës PONY EFFECT janë të testuara mjaft mirë për efikasitetin e tyre. Te kjo markë mund të gjeni produkte me cilësi mjaft të lartë të cilat arrijnë të frymëzojnë të gjithë adhuruesit e makeup-it, të cilët me këto produkte arrijnë të krijojnë efektet e tyre fantastike në lëkurë. Produktet bestseller të markës janë 2 fondatinat e mrekullueshme të cilat kanë klientët e tyre besnikë. Të gjitha produktet e markës PONY EFFECT janë të prodhuara në Korenë e Jugut.

PONY EFFECT Hyper Protection Setting Spray

3,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI