PONY EFFECT Sharping Brown Definer, është një laps i cili ofron një mbushje natyrale të vetullës suaj. Forma në trajtë trekëndore e lapsit dhe maja ultra e hollë 1,5 mm lejon të mbushni lehtësisht vetullën në mënyrë që të duket sa më e plotë dhe natyrale.

Përdorni lapsin për të mbushur vetullën në mënyrë natyrale.

Lista e plotë e përbërësve

Natural Brown | HYDROGENATED SOYBEAN OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, POLYETHYLENE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, HYDROGENATED COCONUT OIL, ZINC STEARATE, METHICONE, MICA (CI 77019), IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77492), IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77491), TOCOPHERYL ACETATE, CAMELLIA SINENSIS SEED OIL

Marka PONY EFFECT është krijuar nga një makeup artiste shumë e famshme koreane Pony Park. Si krijime të një specaliste të fushës së makeup-it produktet e markës PONY EFFECT janë të testuara mjaft mirë për efikasitetin e tyre. Te kjo markë mund të gjeni produkte me cilësi mjaft të lartë të cilat arrijnë të frymëzojnë të gjithë adhuruesit e makeup-it, të cilët me këto produkte arrijnë të krijojnë efektet e tyre fantastike në lëkurë. Produktet bestseller të markës janë 2 fondatinat e mrekullueshme të cilat kanë klientët e tyre besnikë. Të gjitha produktet e markës PONY EFFECT janë të prodhuara në Korenë e Jugut.

PONY EFFECT Sharping Brown Definer Natural Brown

1,700 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI