NATURE REPUBLIC Argan Essential Moist Hair Mist është spray për flokët e linjës Argan Essential Deep Care nga marka NATURE REPUBLIC! Plotëson të gjithë trajtimin e gjithë linjës me argan! Falë përmbajtjes me argan organik francez të përqëndruar sugjerohet për flokë ektremisht të dëmtuar! Ky spray i ofron dhe flokut më të ashpër butësi dhe elasticitet. Vaji unik i arganit njihet për vetitë e tij, si: trajtim special për flokun e thatë dhe të dëmtuar, dhe ofron shëndet të dukshëm të flokëve. Ndihmon në riparimin e majave të dyzuara dhe flokëve të ashpër. Edhe pse ka përbërje vajore përshtatet me të gjitha tipet e flokut.

*220ml 

Shkundeni mirë përpara se ta përdorni. Aplikojeni në një distancë prej 10-15cm nga floku. Mund të përdoret sa herë të keni dëshirë.

Përbërësit "magjik"

vaj argani me prejardhje nga Franca, vitaminë A, vitaminë E, ekstrakt gjethe platycladus perëndimore, ekstrakt nga lëvorja e rrënjës së manit, ekstrakt gujeolcho, ekstrakt goji, ekstrakt seokchangpo, ekstrakt changyija, ekstrakt jamball, ekstrakt karamele mente, vaj ulliri, vaj aguliçe, ekstrakt calamus

Lista e plotë e përbërësve

Water Cyclopentasiloxane, Dipropylene Glycol, Argania Spnosa Kerneal Oil Peg-12 Dimethicone, Dimethicone, Polyquaternium-6, Methylparaben, Phenoxyethanol Polyquaternium-16, Acorus Calamus Root Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexyl Glycerin, Mentha Arvensis Leaf Extract, Chrysanthemum Zawadski Exctract, Glycyrrhiza Glabra (Ucorice Root Extract, Thuja Occidentalis Leaf Extract, Lycium Chinense Fruit Extract, Acorus Gramineus Root/Stem Extract, Panax Ginseng Root Extract, Morus Alba Root Exctract, Xanthium Strumarium Fruit Exctract, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Keratin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Oenothera Biennis Oil, Lactic Acid. Fragrance, Cltral, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

NATURE REPUBLIC është krijuar në vitin 2009 në Korenë e Jugut. Filozofia e formulimeve të produkteve të saj ka të bëjë me përbërje natyrale dhe bimore. NATURE REPUBLIC është një markë natyrale që gjen dhe ofron energjinë e jetës nga natyrat e ndryshme në mbarë botën. Zbuloni me të 10 llojet e ndryshme të përbërësve që ajo mbështetet në formulimet e produkteve të saj, si: aloe vera, ujë nga thellësia e detit, sekrecion kërmilli, calendula, argan, fara nga pema baobab, ujë i oksigjenuar, gjalpë shea, ginseng, çaj jeshil etj. E preferuara e KORAL SECRETS është linja me argan! 

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

NATURE REPUBLIC Argan Essential Moist Hair Mist

1,200 ALL 1,500 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI