NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Essence është esencë e flokëve e linjës Argan Essential Deep Care nga marka NATURE REPUBLIC! Plotëson të gjithë trajtimin e gjithë linjës me argan! Kjo esencë, falë përmbajtjes edhe ajo me argan organik francez të përqëndruar sugjerohet për flokë ektremisht të dëmtuar! Kjo esencë ka përmbajtje të vitaminës A, E, acide yndyrore omega 6 dhe acid linolenik, për t'i ofruar dhe flokut më të ashpër butësi dhe elasticitet. Vaji unik i arganit njihet për vetitë e tij, si: trajtim special për flokun e thatë dhe të dëmtuar, dhe ofron shëndet të dukshëm të flokëve. Ndihmon në riparimin e majave të dyzuara dhe flokëve të ashpër.  Nëpërmjet esencës do të ndjeni rigjallërimin në flokët tuaj, rikthimin e hidratimit, dhe zbutjen e majave. Edhe pse ka përbërje vajore përshtatet me të gjitha tipet e flokut. Për të përfituar efektet maksimale, këshillohet të përdoret me shampoo-n: NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Shampoo, dhe esencën NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Conditioner

*80ml

Aplikoni 1-2 sprucime pas larjes së flokut, në flokë të lagur, dhe vazhdoni me stilimin e tyre. Mund të përdoret edhe në flokë të thatë.

Përbërësit "magjik"

vaj argani me prejardhje nga Franca, vitaminë A, vitaminë E, acide yndyrore omega 6, acid linolenik, vaj nga trëndafili i egër

Lista e plotë e përbërësve

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Disiloxane, PEG-10, C12-15 Alkyl Benzoate, Trisiloxane, Argania Spinosa Kernel Oil (2700 mg), Tocopheryl Acetate, Silk Powder, Camellia Japonica Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Rosa Canina Oil, Fragrance, Citronellol, Limonene, Hexylcilnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool

NATURE REPUBLIC është krijuar në vitin 2009 në Korenë e Jugut. Filozofia e formulimeve të produkteve të saj ka të bëjë me përbërje natyrale dhe bimore. NATURE REPUBLIC është një markë natyrale që gjen dhe ofron energjinë e jetës nga natyrat e ndryshme në mbarë botën. Zbuloni me të 10 llojet e ndryshme të përbërësve që ajo mbështetet në formulimet e produkteve të saj, si: aloe vera, ujë nga thellësia e detit, sekrecion kërmilli, calendula, argan, fara nga pema baobab, ujë i oksigjenuar, gjalpë shea, ginseng, çaj jeshil etj. E preferuara e KORAL SECRETS është linja me argan! 

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Essence

2,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI