Përdorni pajisje nxehtësie dhe ju bie volumi i kaçurrelave? Gjatë ditës nuk e shikoni të njëjtin volum që kishit në mëngjes? Mos u shqetësoni! Ju nevojitet NARD Professional Curling Essence e formuluar posaçërisht për të mbajtur në formë flokët tuaja kaçurrela, duke ju dhuruar volum dhe qëndrim. Përmban 6 lloje të ndryshme proteinash dhe 22 lloje aminoacidesh për të forcuar flokët. Ndërsa formulimi me 6 lloje të ndryshëm vajrash bimorë, si: vaj bajame të ëmbël, vaj ulliri, vaj jojoba, vaj i farave të lulediellit, vaj avokado, vaj Argania Spinosa Kernel, dhe acid hialuronik do tu dhurojë ushqim intensiv dhe hidratim të thellë, pa i ndjerë flokët tuaj aspak ngjitës apo të yndyrshëm. 

Për efekt maksimal sugjerojmë përdorimin: NARD Styling Volume Spray

Formula e saj nuk përmban përbërës të dëmshëm ose irritues për flokët, si: paraben, sulfate, alkool, silikon, fragrancë artificiale, ngjyrues artificial.

*150mlPas larjes së flokut, aplikojeni në flokët tuaj, dhe vazhdoni me tharjen ose stilimin e tyre. Mund të aplikohet dhe në flokë të thatë. 


Përbërësit "magjik"

6 lloje të ndryshme proteinash, 22 lloje aminoacidesh, acid hialuronik, 6 lloje të ndryshëm vajrash bimorë

Lista e plotë e përbërësve

Water, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PVP, Polyacrylamide, Polysorbate 20, Polysorbate 60, C13-14 Isoparaffin, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetophenone, Arginine, Carbomer, Laureth-7, Disodium EDTA, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Allium Cepa (Onion) Bulb Extract, Artemisia Capillaris Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Freesia Refracta Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Methionine, Sodium Hyaluronate, Cysteine, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Glycine, Isoleucine, Valine, Histidine, Cystine, Phenylalanine, Glutamic Acid, Ornithine, Glutamine, Aspartic Acid, Taurine, Proline, Tyrosine, Alanine, Threonine, Serine, Tryptophan, Leucine, Lysine, Asparagine, Nardostachys Jatamansi Rhizome/Root Extract(0.3ppm), Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Corn Protein, Glycine Soja (Soybean) Protein, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Protein, Hydrolyzed Cottonseed Protein, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Hydrolyzed Potato Protein, Avena Sativa (Oat) Protein Extract, Hydrolyzed Fucus Vesiculosus Protein, Hydrolyzed Amaranth Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool

Nard ose e quajtur ndryshe Spikenard (emri shkencor: Nardostachys.Jatamans) është një bimë e fortë, e fuqishme, që zë rrënjë në zonat e thata të rajoneve të Himalajeve të Nepalit, Kinës dhe Indisë. Vaji esencial i kësaj bime është përdorur me shekuj me radhë si parfum, dhe gjerësisht në mjeksinë tradicionale. Pikërisht nga kjo bimë e ka marrë emrin dhe marka koreano-jugore NARD. Duke përdorur produkte me përbërës të pastër dhe natyral, produktet e kujdesit të flokëve dhe trupit përbëhen nga 6 lloje proteinash të hidrolizuara dhe 5 lloje vajrash me bazë bimore. Që nga themelimi i saj, marka NARD e ka zgjeruar gamën e produkteve të kujdesit të trupit dhe lekurës. Produktet BESTSELLER të saj janë shampoo dhe trajtimi rigjenerues për flokët. Slogani i markës është: "Me flokë të shëndetshëm dhe lëkurë të hidratuar, shpresojmë që çdo moment i jetës tuaj të jetë i shëndetshëm dhe i bukur". NARD përpiqet të krijojë produkte me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm. Të gjitha produktet e markës janë 100% të prodhuara në Kore. 

NARD Professional Curling Essence

1,250 ALL 1,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI