MIZON Vegan Eyeliner, një eyeliner me super qëndrueshmëri, i cili ofron ngjyrë intensive dhe linja precize falë përmbajtjes me karbon të zi! Formula e tij është e lëngshme, por jetëgjatë dhe rezistent ndaj ujit.  Maja e tij është unike, pasi vjen shumë e hollë dhe lejon aplikim të lehtë dhe të saktë. Është perfekt për të krijuar "sy mace" dramatik (Cat Eye) ose pamje delikate të përditshme!

*0.55ml

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

Aplikojeni nga këndi i brendshëm në këndin e jashtëm të syrit përgjatë vijave të qerpikëve. Produkti duhet tundur mirë para përdorimit.

Përbërësi "magjik"

karbon i zi

Lista e plotë e përbërësve

Water, Acrylates Copolymer, Carbon Black (CI 77266), Butylene Glycol, Styrene/Acrylates Copolymer, Acrylates/Ethylhexyl Acrylate, Copolymer, Alcohol, Phenoxyethanol, Ammonium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Simethicone, Ceteth-10, Laureth-21

MIZON Vegan Eyeliner

1,100 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI