One Step Cleansing Water, një larës në trajtë micellar "3 në 1" që shërben për pastrim, eksfolimin dhe hidratimin e lëkurës në një hap të vetëm. Përpos largimit të papastërtive, ky larës krijon një barrierë mbrojtëse të lagështisë, duke parandaluar ndjenjën e thatësisë ose dehidratimit, dhe kjo falë përmbajtjes me probiotikë. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, kryesisht për atë sensitive.

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, sulfate, paraben, fragrancë artificiale, ngjyrues artificial, vajra esencial dhe është i patestuar në kafshë.

*500ml

Në një tampon pambuku, hidhni një sasi të konsiderueshme të larësit dhe masazhojeni fytyrën lehtësisht duke hequr çdo mbetje papastërtie. Përsëriteni procesin derisa ta ndjeni lëkurën plotësisht të pastër. Sipas dëshirës, mund ta shpëlani fytyrën me ujë të vakët.

Përbërësit "magjik"

probiotik

Lista e plotë e përbërësve

Water, PEG-6 Caprylic/​Capric Glycerides, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Water, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Disodium EDTA, Citric Acid, Perilla Frutescens Leaf Extract, Yucca Schidigera Root Extract, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Quillaja Saponaria Bark Extract, Saponaria Officinalis Extract, Bifida Ferment Lysate, Lactobacillus Ferment Lysate, Lactococcus Ferment Lysate

Marka koreano-jugore Mizon u themelua në vitin 2007 për të zhvilluar teknologji moderne të bukurisë. Me përbërës të cilësisë së lartë, teknika pioniere dhe kërkime intensive, për të krijuar produkte që janë shumë efektive dhe të thjeshta për t'u përdorur. MIZON beson në shumëllojshmërinë e bukurisë, pavarësisht nga përkatësia etnike, mosha, identiteti gjinor, seksualiteti, paaftësitë, feja.. Gjithkush është unik dhe misioni i tyre është të ndihmojnë duke u ndjerë rehat në lëkurën e tyre. Logoja e MIZON-it përfaqëson një kornizë të hapur dritareje: si një dritare që i hapet botës. Ata besojnë në dëgjimin e njerëzve, kuptimin e nevojave dhe formulimin e zgjidhjes së duhur.

MIZON One Step Cleansing Water

1,500 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI