Ndiheni të lodhur pas një dite të ngarkuar? Jo, nuk është më nevoja të shkoni në një SPA, por çlironi gjithë stresin dhe energjitë negative në trupin dhe mendjen tuaj, me një dush të ngrohtë me larësin e trupit: MIZON My Relaxing Time Body Wash! Formulimi me 97.6% përbërës me prejardhje natyrale do t'ju relaksojë dhe njëkohësisht do t'ju mbushë plot me energji pozitive. Ka një konsistencë në formë xheli, që në kontakt me ujin krijon flluska. MIZON My Relaxing Time Body Wash, vijnë në pesë variante të ndryshme: 

Formulimi me Aloe Vera, furnizon me lagështi dhe qetëson lëkurën me një ndjesi ftohjeje.

Formulimi me Blueberry (Boronicë)rigjallëron lëkurën duke qetësuar dhe kondicioner strukturën e lëkurës.

Formulimi me Teatree (Pema e çajit), kontrollon prodhimin e sebumit duke ushqyer lagështinë dhe qetësimin e lëkurës.

Formulimi me Peach (Pjeshkë), e lë lëkurën të shkëlqejë duke i dhënë lagështi dhe qetësues lëkurës.

Formulimi me Milk (Qumësht), e lë lëkurën rrezatuese dhe të butë si të mëndafshtë duke i dhënë lagështi dhe qetësues lëkurës.

Formula e saj është vegane, e testuar dermatologjikisht nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*800ml

Merrni një sasi të konsiderueshme dhe masazhojeni të gjithë trupin. Më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Më pas vazhdoni duke lyer trupin me kremin e linjës ose vajin e trupit. 

MIZON My Relaxing Time Body Wash Aloe

Lista e plotë e përbërësve

Water, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Mea, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis Extract, Rosa Hybrid Flower Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Calendula Officinalis Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Prunus Serrulata Flower Extract, Sesamum Indicum Seed Extract, Tuber Melanosporum Extract, Glycine Soja Seed Extract, Hordeum Vulgare Extract

MIZON My Relaxing Time Body Wash Blueberry

Lista e plotë e përbërësve

Water, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Butylene Glycol, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract (0.05ppm), Rosa Hybrid Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavander) Flower Extract, Calendula Officinalis Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Prunus Serrulata Flower Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Tuber Melanosporum Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Hordeum Vulgare Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Glycerin, Sodium Chloride, Citric Acid, Polyquaternium-10, Coconut Acid, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Lauryl Alcohol, Ammonium Sulfate, Sodium Benzoate, Laureth-2, Sodium Sulfate, Fragrance, Linalool

MIZON My Relaxing Time Body Wash Teatree

Lista e plotë e përbërësve

Water, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Mea, Butylene Glycol, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Rosa Damascena Flower Water Extract, Lavandula Angustifolia Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Moringa Oleifera Bark Extract, Cnicus Japonicus Extract, Hydrolyzed Sesame Extract, Turtle Extract, Musa Sapientum Fruit Extract, Glycine Soja Extract, Avena Sativa Kernel Extract, Ribes Nigrum Seed Extract, Oryza Sativa Extract, Syringa Vulgaris Extract , Glycerin, Sodium Chloride, Citric Acid, Polyquaternium-10, Coconut Acid, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Lauryl Alcohol, Ammonium Sulfate, Sodium Benzoate, Laureth-2, Sodium Sulfate, Aroma, Linalool

MIZON My Relaxing Time Body Wash Peach

Lista e plotë e përbërësve

 Water, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Butylene Glycol, Prunus Persica Fruit Extract (0.1Ppm), Rosa Hybrid Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavander) Flower Extract, Calendula Officinalis Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Prunus Serrulata Flower Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Tuber Melanosporum Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Hordeum Vulgare Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Glycerin, Sodium Chloride, Citric Acid, Polyquaternium-10, Coconut Acid, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Lauryl Alcohol, Ammonium Sulfate, Sodium Benzoate, Laureth-2, Sodium Sulfate, Fragrance, Linalool

MIZON My Relaxing Time Body Wash Milk

Lista e plotë e përbërësve

Water, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Butylene Glycol, Milk Protein Extract (0.01ppm), Rosa Hybrid Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Calendula Officinalis Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Prunus Serrulata Flower Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Tuber Melanosporum Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Hordeum Vulgare Extract

 

Marka koreano-jugore Mizon u themelua në vitin 2007 për të zhvilluar teknologji moderne të bukurisë. Me përbërës të cilësisë së lartë, teknika pioniere dhe kërkime intensive, për të krijuar produkte që janë shumë efektive dhe të thjeshta për t'u përdorur. MIZON beson në shumëllojshmërinë e bukurisë, pavarësisht nga përkatësia etnike, mosha, identiteti gjinor, seksualiteti, paaftësitë, feja.. Gjithkush është unik dhe misioni i tyre është të ndihmojnë duke u ndjerë rehat në lëkurën e tyre. Logoja e MIZON-it përfaqëson një kornizë të hapur dritareje: si një dritare që i hapet botës. Ata besojnë në dëgjimin e njerëzve, kuptimin e nevojave dhe formulimin e zgjidhjes së duhur.

MIZON My Relaxing Time Body Wash

2,500 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI