Mizon Collagenic Aqua Volume Lip Essence, hidraton buzët e thata, të plasaritura ndërsa rikthen natyrshëm kolagjenin e humbur për t'i bërë ato më të lëmuara dhe të plota. Formulimi me vaj bimor dhe kolagjen formon një shtresë në buzë për të ofruar një pamje "plumping" dhe më rinore. Ndërsa, përmbajtja me filtra SPF10, i mbron ato nga rrezet e dëmshme UV të diellit. Kujdesuni për buzët tuaja dhe jepini hidratimin e merituar me këtë esencë buzësh!

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*10ml

Aplikoni mbi buzë një sasi të moderuar sa herë që i ndjeni të thata.

Përbërësi "magjik"

vaj bimor, kolagjen

Lista e plotë e përbërësve

Cetyl Ethylhexanoate, Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polymethyl Methacrylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimer Dilinoleyl Diisostearate, Microcrystalline Wax, Sorbitan Olivate, Ethylhexyl Salicylate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Silica Dimethyl Silylate, Polyethylene, Tocopherol, Dehydroacetic Acid, Water, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Panthenol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydrolyzed Collagen

Marka koreano-jugore Mizon u themelua në vitin 2007 për të zhvilluar teknologji moderne të bukurisë. Me përbërës të cilësisë së lartë, teknika pioniere dhe kërkime intensive, për të krijuar produkte që janë shumë efektive dhe të thjeshta për t'u përdorur. MIZON beson në shumëllojshmërinë e bukurisë, pavarësisht nga përkatësia etnike, mosha, identiteti gjinor, seksualiteti, paaftësitë, feja.. Gjithkush është unik dhe misioni i tyre është të ndihmojnë duke u ndjerë rehat në lëkurën e tyre. Logoja e MIZON-it përfaqëson një kornizë të hapur dritareje: si një dritare që i hapet botës. Ata besojnë në dëgjimin e njerëzve, kuptimin e nevojave dhe formulimin e zgjidhjes së duhur.

MIZON Collagenic Aqua Volume Lip Essence

1,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI