Pas suksesit të linjës së tyre të kujdesit për lëkurën me kolagjen, MIZON shton së fundi rimelin më të ri Collagen Curling Fix Mascara, i cili do të kthehet sekreti juaj për sy të bukur dhe tërheqës! Ky produkt ashtu si vetë emri përmban kolagjen detar, një substancë që siguron hidratim intensiv, ushqim dhe vëllim tërheqës. Gjithashtu, falë polimereve speciale, ky rimel është i papërshkueshëm nga uji dhe me super qëndrueshmëri!

Formula e tij është hipoalergjike, vegane, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm ose irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*6ml

Aplikoni maskarën me lëvizje nga rrënja deri te majat e qerpikëve tuaj. Në këtë mënyrë do të krijoni densitet dhe volum.

Lista e plotë e përbërësve

Water, Carbaw Wax, Black Iron Oxide, Acrylate/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Acrylate Copolymer, Palmitic Acid, Stearic Acid, Beeswax, Triethanolamine, PVP, Glycerin, VP/Hexadecene Copolymer, Cetearyl Alcohol, Candelilla Wax, Lanolin, Sorbitansquioleate, Polyvinyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Magnesium Aluminum Silicate, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethylcellulose, Ethanol, Caprylyl Glycol, Laureth-21, Ethylhexyl Glycerin, Tocopheryl Acetate, Collagen Extract, Disodium EDTA, Hydrolyzed Collagen, Collagen, Water-Soluble Collagen, Atelocollagen, Potassium Myristoyl Hydrolyzed Collagen, Rosin Hydrolyzed Collagen, Water-Soluble Collagen Crosspolymer

Marka koreano-jugore Mizon u themelua në vitin 2007 për të zhvilluar teknologji moderne të bukurisë. Me përbërës të cilësisë së lartë, teknika pioniere dhe kërkime intensive, për të krijuar produkte që janë shumë efektive dhe të thjeshta për t'u përdorur. MIZON beson në shumëllojshmërinë e bukurisë, pavarësisht nga përkatësia etnike, mosha, identiteti gjinor, seksualiteti, paaftësitë, feja.. Gjithkush është unik dhe misioni i tyre është të ndihmojnë duke u ndjerë rehat në lëkurën e tyre. Logoja e MIZON-it përfaqëson një kornizë të hapur dritareje: si një dritare që i hapet botës. Ata besojnë në dëgjimin e njerëzve, kuptimin e nevojave dhe formulimin e zgjidhjes së duhur.

MIZON Collagen Curling Fix Mascara

1,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI