MIZON Blooming Hair Ampoule, do të kthet sekreti i shëndetit dhe bukurisë së flokëve. Ky produkt i mrekullueshëm është një kombinim i pasur me 11 ekstrakte bimore dhe përbërës të veçantë për të nxitur shëndetin e flokut. Një ndër përbërësit kryesor të kësaj ampule është ekstrakti i jojoba seed, një bimë e rrallë që është njohur për aftësinë e saj të jashtëzakonshme për të ndihmuar në rritjen e flokëve. Përveç kësaj, ekstrakti i arganit dhe ekstrakti i rrushit, shtojnë hidratimin dhe nxisin fortësinë e flokëve. Përdorimi i rregullt i kësaj ampule do të bëjë që flokët të duken të mahnitshëm duke tërhequr vëmendjen e të tjerëve. Për të përfituar një efekt maksimal, sugjerojmë që të përdoret së bashku me maskën e po të njëjtës linjë:MIZON Salon Master Hair Clinic.

*50ml

Formula e saj është vegane dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm, si: alkool, paraben, sulfate, vajra artificial dhe fragrancë artificiale.

 

Aplikoni 1-3 sprucime pas larjes së flokut, ose në flokë të thatë, dhe vazhdoni me stilimin e tyre.

Përbërësit "magjik"

ekstrakti i jojoba seed, ekstrakti i arganit dhe ekstrakti i rrushit

Lista e plotë e përbërësve

Cyclopentasiloxane, disiloxane, dimethiconol, fragrance, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, moringa oleifera seed oil, vitis vinifera (grape) seed oil, olea europaea (olive) fruit oil, adansonia digitata oil, macadamia ternifolia seed oil, camellia seed oil, euterpe oleracea fruit oil, argania spinosa kernel oil, limnanthes alba (meadowfoam) seed oil, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, tocopheryl acetate, isopropyl myristate

Marka koreano-jugore Mizon u themelua në vitin 2007 për të zhvilluar teknologji moderne të bukurisë. Me përbërës të cilësisë së lartë, teknika pioniere dhe kërkime intensive, për të krijuar produkte që janë shumë efektive dhe të thjeshta për t'u përdorur. MIZON beson në shumëllojshmërinë e bukurisë, pavarësisht nga përkatësia etnike, mosha, identiteti gjinor, seksualiteti, paaftësitë, feja.. Gjithkush është unik dhe misioni i tyre është të ndihmojnë duke u ndjerë rehat në lëkurën e tyre. Logoja e MIZON-it përfaqëson një kornizë të hapur dritareje: si një dritare që i hapet botës. Ata besojnë në dëgjimin e njerëzve, kuptimin e nevojave dhe formulimin e zgjidhjes së duhur.

MIZON Blooming Hair Ampoule

3,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI