Kush nuk e njeh ampulën e famshme MISSHA Time Revolution Night Repair Probio? Një nga produktet më të pëlqyer dhe të shitura të kësaj marke!  Tashmë, KORAL SECRETS sjell eksluzivisht: MISSHA Time Revolution Night Repair Ampoule Cream. Një krem i fuqishëm kundër plakjes, që aplikohet gjatë natës me një efekt mahnitës! Përmban 51% të përbërësit aktiv të patentuar Extreme Biome ™, i cili rigjeneron dhe rigjallëron lëkurën teksa flini gjumë dhe siguron një lëkurë rinore, rrezatuese me një shkëlqim të shëndetshëm në mëngjes. Ampula intensive formulohet në një krem të koncentruar, duke përdorur procesin ekskluziv MISSHA Core Press™. Në kombinim me procesin ekstrem të fermentimit të zhvilluar posaçërisht nga MISSHA, përbërësit aktivë aktivizohen gjerësisht dhe depërtojnë thellë në lëkurë për të zhvilluar fuqinë e tyre kundër plakjes. Ky krem premton rikthimin e lagështisë dhe hidratimin e munguar, forcimin e barrierës mbrojtëse dhe zbehjen e rrudhave. E vërtetuar klinikisht se përmirëson lëkurën pas 10 orësh përdorimi. Ky krem do t’ju rikthejë shkëlqimin e humbur me kalimin e viteve. Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës. Për të përfituar efektet maksimale, këshillohet të përdoret bashkë me esencën e linjës: MISSHA Time Revolution The First Treatment Essence RX dhe serumin Time Revolution Night Repair Probio Ampoule.

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht  dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm, dhe irritues për lëkurën, si: paraben, sulfate, silikon, vajra artificial dhe fragrancë artificiale.

*50ml

Aplikojeni në mbrëmje, në hapin e fundit të rutinës suaj. Merrni një sasi të konsiderueshme dhe përhapeni butësisht në lëkurë. Në mëngjes, lajeni fytyrën me pastruesin tuaj. Këshillohet të përdoret 2-3 herë në javë.

Përbërësit "magjik"

niacinamide, bifida ferment lysate, ekstrakt i kokrrizave të orizit

Lista e plotë e përbërësve

Water, Glycerin, Methylpropanediol, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethylhexanoin, Cetearyl Alcohol, Niacinamide, Dimethiconol, 1,2-Hexanediol, Trehalose, Stearyl Alcohol, Beeswax, Cetyl Alcohol, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Cetearyl Glucoside, Vinyl Dimethicone, Polyglyceryl-2 Stearate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Hydroxyacetophenone, Dioscorea Japonica Root Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Ethylhexylglycerin, Glycosyl Trehalose, Butylene Glycol, Alcohol, Bifida Ferment Lysate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Xanthan Gum, Adenosine, Raffinose, Glyceryl Polymethacrylate, Dextrin, Theobroma Cacao (Cocoa) Shell Powder, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Lecithin, Disodium Edta, Hydrogenated Lecithin, Camellia Sinensis Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Glucose, Centella Asiatica Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Polyquaternium-51, Cetearyl Olivate, Ceramide Np, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Sorbitan Olivate, Phellodendron Amurense Bark Extract, Lactobacillus Ferment, Myristic Acid, Lactobacillus/Acerola Cherry Ferment, Lactococcus Ferment, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Bifida Ferment Filtrate, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Lactobacillus/Punica Granatum Fruit Ferment Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, Lactococcus Ferment Lysate, Monascus Extract, Sucrose Distearate, Oryza Sativa (Rice) Extract, Dipropylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Saccharomyces Ferment, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Anthemis Nobilis Flower Oil, Tocopherol, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Bacillus Ferment (07/21)

Për shumë femra, prezantimi i parë me K-Beauty ka qenë dhe mbetet marka e famshme koreane MISSHA. Kjo falë produkteve të linjës BB cream apo kremit mbrojtës ndaj rrezeve të diellit All Around Safe Block Aqua Sun Gel. MISSHA hodhi hapin e parë në treg në vitin 2001, duke ofruar një alternativë të re për konsumatorët. Ajo krijoi produkte me një cilësi shumë të lartë, por me çmime të përballueshme, ndryshe nga markat e tjera të asaj kohe që kishin dominuar tregun me çmimet e tyre marramendëse. Ndër vite, MISSHA fitoi zemrat e miliona ndjekësve falë produkteve me përbërje efektive që përmbushin dëshirën dhe nevojën e konsumatorit për një lëkurë të shëndetshme e plot gjallëri. Nëse markat e tjera premtojnë “rezultate të menjëhershme”, MISSHA ka një qasje tjetër duke promovuar një përmirësim gradual të problematikave të lëkurës.

MISSHA Time Revolution Night Repair Ampoule Cream 5x

4,000 ALL 6,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI