Për shumicën e komunitetit "Koral Secrets", Heimish është një markë për kujdesin e lëkurës, kryesisht e famshme për balsamin e saj të preferuar pastrues HEIMISH All Clean Balm. Megjithatë, kjo markë inovative krijon edhe produkte të botës së grimit kështu që nuk kishte si të mungonte ndryshe maskara më e famshme Dailism Smudge Stop Mascara Volume! Ky rimel vjen me formulën më të re, i papërshkueshëm nga uji dhe me super qëndrueshmëri, i cili ofron qërpikë me volum të lartë që zgjasin gjatë gjithë ditës. Furça është projektuar me qime premium për të ndarë çdo qerpik për një pamje që bie në sy. Por nuk mbaron me kaq!!! Pjesa me e mire? Pastrim! Lageni me ujë të vakët dhe rrëshqitni butësisht copëzat e rimelit nga qerpikët. Nuk kërkohet tërheqje, asnjë dëmtim i qerpikëve dhe nuk kërkohet heqës grimi plus nuk irriton lëkurën delikate rreth syve. A nuk është i mrekullueshëm?!

Formula e tij është hipoalergjike, vegane, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm ose irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

Aplikoni maskarën me lëvizje nga rrënja deri te majat e qerpikëve tuaj. Në këtë mënyrë do të krijoni densitet dhe volum.

Lista e plotë e përbërësve

Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Water, Black Iron Oxide (CI 77499), Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Alcohol Denat., Stearic Acid, VP/Eicosene Copolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, PVP, Potassium Hydroxide, Methylglucamine, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate

Marka koreane Heimish është lançuar në vitin 2016 me produktet e kujdesit të lëkurës dhe ato kozmetike. Slogani i tyre është "Vlera më e madhe krijohet nga "normalja" dhe bukuria është brenda secilit prej nesh, jo nga zbukurimet e tepërta". Produkti më i shitur i markës është balmi pastrues HEIMISH All Clean Balm falë të cilit ju mund të pastroni thellësisht lëkurën, qelizat e vdekura të lëkurës dhe pikat e zeza menjëherë. 

HEIMISH Dailism Smudge Stop Mascara Volume

1,500 ALL 1,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI