KLAVUU White Pearlstation Ideal Actress Backstage Cream SPF30 PA++, ofron mbulim mesatar, duke fshehur njollat dhe duke krijuar një ton të njëtrajtshëm për lëkurën tuaj. Formulimi i tij me ekstraktin e perlave koreane i jep lëkurës elasticitetin e nevojshëm, duke i siguruar një pamje më rinore dhe me shkëlqim. Me një kosistencë të lehtë dhe të përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, përfshirë lëkurën sensitive, është e përkryer si një bazë primer hidratues, i cili zbut lëkurën tuaj duke ofruar një hidratim të thellë, gati për fillimin e rutinës së grimit. 

Formula e tij është hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, slikon, sulfate, fragrancë artificiale, vajra esencial.

*30ml

Pasi të keni vendosur kremin mbrojtës ndaj diellit, aplikoni fondatinën me sfungjerin e saj. Për të krijuar një mbulim sa më të mirë, mund të përdorni aq fondatinë sa ju nevojitet. Riaplikojeni gjatë ditës për të rifreskuar makeup-in. Për të larguar mbetjet e saj dhe të makeup-it të përdorur, këshillohet pastrimi me larje të dyfishtë (larës vajor dhe larës ujor).

Përbërësit "magjik"

ekstrakt i perlave koreane

Lista e plotë e përbërësve

Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide (CI 77891), Cetyl Ethylhexanoate, Ethylhexyl Salicylate, Cyclohexasiloxane, Dicaprylyl Carbonate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Niacinamide, Octyldodecanol, Pentylene Glycol, Chlorella Vulgaris Extract, Sea Whip Extract, Codium Tomentosum Extract, Ecklonia Cava Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Laminaria Japonica Extract, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Spirulina Platensis Extract, Pearl Extract, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Triceteareth-4 Phosphate, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, PEG-2 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Silica, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Tromethamine, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Triethoxycaprylylsilane, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Tocopherol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Fragrance(Parfum), Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool, Mica (CI 77019), Chromium Oxide Greens (CI 77288), Iron Oxides (CI 77492)

 Marka luksoze koreane KLAVUU ka një emërtim të veçantë nga fjalët suedisht "klar" ("paster"), and "vuu" ("pamje"). Produktet e prodhuara nga brand-i, më së shumti janë të formuluar nga ekstrakt të perlave të marra nga ishulli Jeju. Produktet e saj targetojnë problematika të ndryshme të lëkurës, si: hiperpigmentimi, purifikimi, mbrojtja UV, hidratimi, reduktimi i akneve, dhe kujdesi ndaj lëkurës së trupit në përgjithësi. Të gjitha produktet KLAVUU prodhohen në Kore, duke përfshirë 2 produktet "Bestseller" të saj, që janë: KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Cream dhe KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Eye Cream, që rreshtohen me krenari në koleksionin KORAL SECRETS!

KLAVUU White Pearlstation Ideal Actress Backstage Cream SPF30 PA++

1,700 ALL 2,400 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI