KLAVUU Real Vegan Collagen Ampoule është një ampulë e formuluar për të përmirësuar shëndetin dhe pamjen e lëkurës përmes përbërësve veganë dhe teknologjisë inovative. I formuluar me kompleksin e patentuar Plussome™️, kjo teknologji përshpejton përthithjen e lëndëve ushqyese nga lëkura, duke siguruar që përbërësit aktivë të veprojnë më shpejt dhe më efikasitet. Ekstrakti i karrotave, si një përbërës i shkëlqyer, përmban beta-karoten, duke ndihmuar në lëmimin e shenjave të moshës, për një lëkurë më të butë dhe me më shumë shkëlqim. Ndërsa, peptidet e ekstraktuara nga bizelet ofrojnë hidratim të thellë dhe ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës të butë dhe të lëmuar. Gjithashtu, ky përbërës ndihmon në stimulimin e prodhimit të kolagjenit të natyrshëm të lëkurës. Konsistenca e tij është e lehtë dhe përthithet menjëherë në lëkurë, duke mos lënë aspak ndjesi ngjitje ose rëndese. I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme, mikse, normale dhe i adresohet shenjave të moshës.

 

Formula e tij është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban fragrancë artificiale, paraben, sulfate, ngjyrues artificialm alkool, vajra mineralë dhe silikon.

 

*50ml

Pasi të keni pastruar lëkurën me larësin e rutinës suaj, dhe e keni pergatitur me tonerin, mund ta përdorni në vend të esencës ose serumit në rutinën tuaj. Merrni një sasi të konsiderueshme (1-2 sprucime) në duar dhe shpërhapeni atë në fytyrë dhe në qafë, derisa lëkura ta ketë përthithur tërësisht. Vazhdoni më tej me hapat e tjerë të rutinës suaj. Keshillohet të përdoret në mëngjes dhe mbrëmje. 

Përbërësit "magjik"

Plussome™️, ekstrakt karrote, peptide të ekstraktuara nga bizelet

Lista e plotë e përbërësve

Water, Butylene Glycol, Glycerin, Polyglycerin-3, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Methylpropanediol, Propanediol, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil , Macadamia Ternifolia Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrolyzed Pea Protein, Sodium Hyaluronate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Soluble Collagen, Panthenol, Squalane, Hydrogenated Lecithin, Hydrogenated Polydecene, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Triisostearin, C12-14 Alketh-12, Tromethamine, Ceramide NP, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sodium Polyacrylate, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Hydrolyzed Extensin, Phytosterol, Lecithin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Beta-Glucan, Tocopherol, Pentylene Glycol, Polyquaternium-80, Sodium Chloride, Carbomer, Xanthan Gum

 Marka luksoze koreane KLAVUU ka një emërtim të veçantë nga fjalët suedisht "klar" ("paster"), and "vuu" ("pamje"). Produktet e prodhuara nga brand-i, më së shumti janë të formuluar nga ekstrakt të perlave të marra nga ishulli Jeju. Produktet e saj targetojnë problematika të ndryshme të lëkurës, si: hiperpigmentimi, purifikimi, mbrojtja UV, hidratimi, reduktimi i akneve, dhe kujdesi ndaj lëkurës së trupit në përgjithësi. Të gjitha produktet KLAVUU prodhohen në Kore, duke përfshirë 2 produktet "Bestseller" të saj, që janë: KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Cream dhe KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Eye Cream, që rreshtohen me krenari në koleksionin KORAL SECRETS!

KLAVUU Real Vegan Collagen Ampoule

1,700 ALL 2,800 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI