KLAVUU Actress Backstage Peel Off, është një maskë pastruese dhe purifikuese që heq në mënyrë efektive qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë, duke lënë lëkurën më të pastër dhe më të butë. Tekstura e saj unike ngjitet ngushtë me lëkurën, duke kapur çdo papastërti ndërsa thahet. E pasuruar me 85,000 ppm vaj vegjetal, ajo lë një shtresë lagështie mbi lëkurë. Formula përmban gjithashtu ekstrakt centela për veti qetësuese dhe panthenol për mbajtjen e lagështirës. Kjo maskë do t'ju mrekullojë me efektet e saj, duke e bërë lëkurën më të pastër, të hidratuar dhe elastike. 

*70ml

Për të filluar, shpëlajeni fytyrën butësisht me ujë të ngrohtë. Shmangni ujin e ftohtë, pasi mund të kontraktojë lëkurën, duke mbyllur poret. Pasi të keni pastruar lëkurën me larësin dhe aplikuar tonerin ose/dhe esencën merrni një sasi të konsiderueshme dhe përhapeni butësisht në lëkurë në mënyrë të barabartë. Sigurohuni që të shmangni zonat më të ndjeshme të fytyrës suaj, si zonë rreth syve dhe buzëve. Kur maska të jetë tharë plotësisht (20-30 minuta), tërhiqeni ngadalë poshtë. Vazhdoni me hapat e tjerë të rutinës.

Përbërësit "magjik"

85,000 ppm vaj vegjetal,  ekstrakt centela, panthenol

Lista e plotë e përbërësve

Water, Octyldodecanol, Polyvinylalchohol, Methylpropanediol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Algin, Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 80, Polyglyceryl-10 Oleate, Pullulan, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Panthenol, Disteardimonium Hectorite, Sodium Polystyrene Sulfonate, Fragrance, Microcrystalline Cellulose, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Sphingomonas Ferment Extract, Allantoin, Cellulose Gum, Sodium Phytate, Hydrogenated Lecithin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Ceramide Np, Tocopherol, Paeonia Albiflora Flower Extract, Paeonia Albiflora Root Extract, Kaolin, Hydrated Silica

Marka luksoze koreane KLAVUU ka një emërtim të veçantë nga fjalët suedisht "klar" ("paster"), and "vuu" ("pamje"). Produktet e prodhuara nga brand-i, më së shumti janë të formuluar nga ekstrakt të perlave të marra nga ishulli Jeju. Produktet e saj targetojnë problematika të ndryshme të lëkurës, si: hiperpigmentimi, purifikimi, mbrojtja UV, hidratimi, reduktimi i akneve, dhe kujdesi ndaj lëkurës së trupit në përgjithësi. Të gjitha produktet KLAVUU prodhohen në Kore, duke përfshirë 2 produktet "Bestseller" të saj, që janë: KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Cream dhe KLAVUU Resuve Pearlsation Multi Peptide Eye Cream, që rreshtohen me krenari në koleksionin KORAL SECRETS!

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

KLAVUU Actress Backstage Peel Off

1,200 ALL 1,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI