*BEST EYELINER: Wink Stamp është fitues i çmimit: “Best of Eyeliner” te Elle India Beauty Awards 2022.
KAJA Wink Stamp është një produkt që do të mrekullojë këdo që praktikon dhe pëlqen eyeliner si efekt në makeup-in e tij! Ky produkt përveçse penelit për eyeliner, përmban edhe një stampë për të krijuar efektin “wing” (krahë) në cepat e syve. Përbërja e këtij produkti është e lëngshme, por rezistente, jetëgjatë dhe e papërshkueshme nga uji, por edhe duke mos u shpërbërë apo lënë njollë. Përdorimi dhe aplikimi në pjesën e syve është shumë praktik, dhe shumë i shpejtë. Nëse dëshironi një pamje më klasike të eyeliner-it ju sugjerojmë të përdorni Wink Stamp Original, ndërsa Wink Stamp Long për një përfundim më dramatik dhe të fuqishëm!

REZULTATET KLINIKE: Wink Stamp është testuar klinikisht për 8 orë qëndrueshmëri në ngjyrë, rezistencë ndaj njollosjes dhe rezistencë dhe papërshkueshmëri nga uji.
Në këtë studim u zbulua se:
1- Wing Eyeliner Stamp kishte ngjyrë të njëtrajtshme dhe të fuqishme, qëndrueshmëri të saj për 8 orë, efekt rezistent ndaj njollosjes (në krahasim me një grup kontrolli) dhe efekt të papërshkueshëm nga uji.
2- Wing Eyeliner Pen kishte ngjyrë të njëtrajtshme dhe të fuqishme, qëndrueshmëri të saj për 8 orë, efekt rezistent ndaj njollosjes (në krahasim me një grup kontrolli) dhe efekt të papërshkueshëm nga uji.

*Wing Eyeliner Pen: 0.4 ml 
*Wing Eyeliner Stamp Original: 3 ml

Vendosni stampën në formë krahu “Wing Eyeliner Pen” në skajin e jashtëm të syrit dhe shtypeni fort - krahu duhet të lidhet me vijën e poshtme të qerpikëve, duke krijuar një vijë të vazhdueshme. Përdorni Wing Eyeliner Pen, eyeliner-in për të vizuar përgjatë qerpikëve dhe për të lidhur krahun. Produkti duhet tundur mirë para përdorimit.

Wink Stamp Long

Wing Eyeliner Pen: Aqua/Water/Eau, Styrene/Acrylates Copolymer, Propylene Glycol, Black 2 (Ci 77266), Alcohol, Pentylene Glycol, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Beheneth-30, Butylene Glycol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Aminomethyl Propanol, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Sodium Laureth-12 Sulfate, Tetrasodium Edta, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Black Tea) Leaf Extract

Wing Eyeliner Stamp: Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol, Black 2 (Ci 77266), Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Alcohol, Pentylene Glycol, Beheneth-30,  Butylene Glycol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Laureth-21, Aminomethyl Propanol, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Sodium Laureth-12 Sulfate, Tetrasodium Edta, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Black Tea) Leaf Extract

Wink Stamp Original

Wing Eyeliner Pen: Aqua/Water/Eau, Styrene/Acrylates Copolymer, Propylene Glycol, Black 2 (Ci 77266), Alcohol, Pentylene Glycol, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Beheneth-30, Butylene Glycol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Aminomethyl Propanol, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Sodium Laureth-12 Sulfate, Tetrasodium Edta, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Black Tea) Leaf Extract

Wing Eyeliner Stamp: Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol, Black 2 (Ci 77266), Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Alcohol, Pentylene Glycol, Beheneth-30,  Butylene Glycol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Laureth-21, Aminomethyl Propanol, C11-15 Pareth-7, Caprylyl Glycol, Sodium Laureth-12 Sulfate, Tetrasodium Edta, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Black Tea) Leaf Extract

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Wink Stamp Wing Eyeliner Pen & Stamp Original

2,900 ALL 4,100 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI