Vetëm një produkt për qerpikët nuk mjafton, apo jo? Prandaj do t’ju prezantojmë me një produkt unik që përmban 3 produkte në një paketim super komod! Të tre pjesët mbahen së bashku nga një magnet, e kështu keni mundësi të përdorni dhe të zgjidhni formulën e preferuar dhe të krijoni pamje të personalizuar të qerpikëve, që as “extensions” tuaja nuk mund t'i konkurrojnë!

KAJA Wink Lash Trio është i përbërë nga një treshe speciale:

1- Lash Primer + Brow Serum Gel (primer për qerpikët + serum ushqyes për vetullat)
2- Volumizing Mascara (black) (maskara për volum të qerpikëve)
3- Lengthening Mascara (black) (maskara për gjatësi të qerpikëve)

REZULTATET KLINIIKE: Në një studim të konsumatorit me pjesëmarrje të 30 femrave:
-93% thanë se ky produkt është lehtesisht i ndërtueshem dhe i lehtë për t'u shtresëzuar.
-90% vunë re se nuk kishte grumbullim në qerpikë.
-90% vunë re zgjatje të dukshme të qerpikëve.
-97% thanë se forma e kontejnerit është komode per t’u mbajtur gjatë aplikimit.

*3 x 7,5gr

Lash Primer – Përdoreni si “primer”, produkt fillestar për të krehur qerpikët apo vetullat, dhe duke i ngritur qerpikët përpara se të aplikoni maskarën e rradhës.

Volumizing Mascara (black) - Aplikoni maskarën volumiuese me lëvizje nga rrënja deri te majat e qerpikëve tuaj. Në këtë mënyrë do të krijoni densitet dhe volum.

Lengthening Mascara (black)- Plotësojeni pamjen me maskarën me efekt zgjatues, duke e aplikuar me lëvizje lart për t'i dhënë qerpikëve tuaj pamje më dramatike.

Produktet mund t’i përdorni të veçuara, ose përshtatini duke i shtresëzuar sipas rradhës së sipërpërmendur.

Përbërësit "magjik"

Biotin, peptide, avokado

Lista e plotë e përbërësve

01 Lash Primer + Brow Serum Gel: Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Vp/Va Copolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Pentylene Glycol, Panthenol, Biotin, Palmitoyl Tripeptide-5, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Pvp, Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Maltodextrin 

02 Volumizing Mascara: Aqua/Water/Eau, Iron Oxides (Ci 77499), Synthetic Beeswax, Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Polyisobutene, Pvp, Palmitic Acid, Acacia Senegal Gum, Butylene Glycol, Stearic Acid, Cera Carnauba/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire De Carnauba, Dipropylene Glycol, Mica (Ci 77019), Tromethamine, Glyceryl Stearate Se, Hydroxyethylcellulose, Pentylene Glycol, Panthenol, Biotin, Palmitoyl Tripeptide-5, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, 1,2-Hexanediol, Polymethylsilsesquioxane, Glyceryl Caprylate, Silica, Glycerin, Maltodextrin 

03 Lengthening Mascara: Aqua/Water/Eau, Iron Oxides (Ci 77499), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Synthetic Beeswax, Silica, Cera Carnauba/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire De Carnauba, Polybutene, Acacia Senegal Gum, Palmitic Acid, Stearic Acid, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate Se, Pentylene Glycol, Panthenol, Biotin, Palmitoyl Tripeptide-5, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Pvp, Aminomethyl Propanol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethylcellulose, Polymethylsilsesquioxane, Glyceryl Caprylate, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate, Glycerin, Maltodextrin

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Wink Lash Trio Mascara Trio

3,100 ALL 4,100 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI