KAJA Wink Dazzle Eyeshadow & Glitter Multi Stick, është produktit perfekt për të krijuar  lehtësisht pamjen e grimit K-Beauty 'Aegyo' i cili është bërë jashtëzakonisht popullor nga yjet e K-Pop. Ky produkt  2-në-1, përveçse eyeshadow në trajtë sticku, përmban edhe një highlighter-i në trajtë sfungjeri që stampohet, lehtësisht në cepin e zonës së syrit apo ku ju keni nevojë për një theksim verbues me shkëlqim. Përveç shkëlqimit të jashtëzakonshëm, KAJA Wink Dazzle ofron një rezistencë të gjatë, duke ju lejuar të shfaqni pamjen tuaj të përkryer gjatë gjithë ditës. 

*stick: 0.5g/ 0.017 oz

*stamp: 0.5g/ 0.017 oz

Hapi i parë: Rrotulloni anën e stikut dhe aplikoni përgjatë qepallës së syrit. Përzieni formulën me majën e gishtit ose furcë. 
Hapi i dytë: Rrotulloni pjesën e sipërme për të zbuluar sfungjerin dhe aplikojeni në cepin e zonës së syrit apo ku keni nevojë për një theksim verbues me shkëlqim.


KËSHILLË: Rrotullojeni shumë anën e stickut për të shmangur thyerjen e tij (rreth 2-3 mm). Vendosni kapakun pas përdorimit.

Ice Illusion

Eyeshadow Stick | Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Mica (Ci 77019), Phenyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Synthetic Wax, Stearyl Dimethicone, Ozokerite, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Iron Oxides (Ci 77491), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Silica, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Sorbitan Isostearate, Propylene Carbonate, Tin Oxide

 

Glitter Stamp | Synthetic Fluorphlogopite, Dimethicone, Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone/Ipdi Copolymer Ethylcarbamate, Calcium Aluminum Borosilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Trimethylsiloxysilicate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Calcium Titanium Borosilicate, Silica, Octyldodecanol, Polypropylsilsesquioxane, Tridecyl Trimellitate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Phenyl Trimethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Mica (Ci 77019), Iron Oxides (Ci 77491), Caprylyl Glycol, Tin Oxide, Triethoxycaprylylsilane

Champagne Sequin

Eyeshadow Stick | Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Mica (Ci 77019), Phenyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Synthetic Wax, Stearyl Dimethicone, Ozokerite, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Iron Oxides (Ci 77491), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Silica, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Sorbitan Isostearate, Propylene Carbonate, Tin Oxide

 

Glitter Stamp | Synthetic Fluorphlogopite, Dimethicone, Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone/Ipdi Copolymer Ethylcarbamate, Calcium Aluminum Borosilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Trimethylsiloxysilicate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Calcium Titanium Borosilicate, Silica, Octyldodecanol, Polypropylsilsesquioxane, Tridecyl Trimellitate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Phenyl Trimethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Mica (Ci 77019), Iron Oxides (Ci 77491), Caprylyl Glycol, Tin Oxide, Triethoxycaprylylsilane

Peach Sprinkle

Eyeshadow Stick | Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Mica (Ci 77019), Phenyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Synthetic Wax, Stearyl Dimethicone, Ozokerite, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Iron Oxides (Ci 77491), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Silica, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Sorbitan Isostearate, Propylene Carbonate, Tin Oxide

 

Glitter Stamp | Synthetic Fluorphlogopite, Dimethicone, Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone/Ipdi Copolymer Ethylcarbamate, Calcium Aluminum Borosilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Trimethylsiloxysilicate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Calcium Titanium Borosilicate, Silica, Octyldodecanol, Polypropylsilsesquioxane, Tridecyl Trimellitate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Phenyl Trimethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Mica (Ci 77019), Iron Oxides (Ci 77491), Caprylyl Glycol, Tin Oxide, Triethoxycaprylylsilane

Mauve Mirage

Eyeshadow Stick | Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Mica (Ci 77019), Phenyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Synthetic Wax, Stearyl Dimethicone, Ozokerite, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Iron Oxides (Ci 77491), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Silica, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Sorbitan Isostearate, Propylene Carbonate, Tin Oxide

 

Glitter Stamp | Synthetic Fluorphlogopite, Dimethicone, Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone/Ipdi Copolymer Ethylcarbamate, Calcium Aluminum Borosilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Trimethylsiloxysilicate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Calcium Titanium Borosilicate, Silica, Octyldodecanol, Polypropylsilsesquioxane, Tridecyl Trimellitate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Phenyl Trimethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Mica (Ci 77019), Iron Oxides (Ci 77491), Caprylyl Glycol, Tin Oxide, Triethoxycaprylylsilane

Petal Prism

Eyeshadow Stick | Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Mica (Ci 77019), Phenyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Synthetic Wax, Stearyl Dimethicone, Ozokerite, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Iron Oxides (Ci 77491), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Silica, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Sorbitan Isostearate, Propylene Carbonate, Tin Oxide

 

Glitter Stamp | Synthetic Fluorphlogopite, Dimethicone, Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone/Ipdi Copolymer Ethylcarbamate, Calcium Aluminum Borosilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Trimethylsiloxysilicate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Calcium Titanium Borosilicate, Silica, Octyldodecanol, Polypropylsilsesquioxane, Tridecyl Trimellitate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Phenyl Trimethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Mica (Ci 77019), Iron Oxides (Ci 77491), Caprylyl Glycol, Tin Oxide, Triethoxycaprylylsilane

Mocha Sparkle

Eyeshadow Stick | Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Mica (Ci 77019), Phenyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Synthetic Wax, Stearyl Dimethicone, Ozokerite, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Iron Oxides (Ci 77491), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Silica, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Sorbitan Isostearate, Propylene Carbonate, Tin Oxide

 

Glitter Stamp | Synthetic Fluorphlogopite, Dimethicone, Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone/Ipdi Copolymer Ethylcarbamate, Calcium Aluminum Borosilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Trimethylsiloxysilicate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Calcium Titanium Borosilicate, Silica, Octyldodecanol, Polypropylsilsesquioxane, Tridecyl Trimellitate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Phenyl Trimethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Mica (Ci 77019), Iron Oxides (Ci 77491), Caprylyl Glycol, Tin Oxide, Triethoxycaprylylsilane

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Wink Dazzle Eyeshadow & Glitter Multi Stick

2,400 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI