KAJA Jelly Charm Lip & Blush Glazed Keychain Stain, është një nga produktet më të adhurueshme të koleksionit KAJA, edhe pse ka shumë pak kohë që ka dalë në treg, dhe besojmë që edhe komuniteti i KORAL SECRETS do të bjerë në dashuri me shikim të parë! Ky buzëkuq "2 në 1", pra aplikues për faqet dhe buzët tuaja, vjen në trajtë hidratues falë përbërësve ushqyes si: ekstrakt i manave, ekstrakt i limonit dhe squalane. Gjithashtu, ka teksturë të ngjashmme "jelly", e cila përveçse ofron shkëlqim garanton aplikim të lehtë dhe konsum afatgjatë. Me dizajnin e tij unik, ju mund të lidhni Jelly Charm në: çelësa, kufje ose në çantën e shpinës tuaj për t'u lustruar, në çdo kohë.

*5g

Përzieni formulën 2-3 herë përpara përdorimit të parë për aplikim të lehtë. Përdorni aplikuesin për të ngjyrosur me pika direkt në buzë dhe faqe. Përziejini menjëherë me majat e gishtave ose me një furçë grimi.

Përbërësit "magjik"

Ekstrakt i manave, ekstrakti i limonit dhe squalane.

Lista e plotë e përbërësve

 01 - Cherry Spritz

Aqua/Water/Eau, Diisostearyl Malate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Diglycerin, Diphenyl Dimethicone, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Dipropylene Glycol, Polysorbate 60, Pentylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Squalane, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Red 33 (Ci 17200), Yellow 6 (Ci 15985), Ethylhexylglycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Blue 1 (Ci 42090), Tocopherol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Fragrance (Parfum)

 02 - Squeeze Guava

Aqua/Water/Eau, Diisostearyl Malate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Diglycerin, Diphenyl Dimethicone, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Dipropylene Glycol, Polysorbate 60, Pentylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Squalane, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Ethylhexylglycerin, Yellow 6 (Ci 15985), Red 33 (Ci 17200), Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Red 28 (Ci 45410), Yellow 5 (Ci 19140), Blue 1 (Ci 42090), Tocopherol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Fragrance (Parfum)

 03 - Berry Colada

Aqua/Water/Eau, Diisostearyl Malate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Diglycerin, Diphenyl Dimethicone, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Dipropylene Glycol, Polysorbate 60, Pentylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Squalane, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Titanium Dioxide (Ci 77891), Ethylhexylglycerin, Red 33 (Ci 17200), Yellow 6 (Ci 15985), Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Aluminum Hydroxide, Blue 1 (Ci 42090), Ammonium Polyacrylate, Butylene Glycol, Tocopherol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Fragrance (Parfum)

04 - Fig Soda

Aqua/Water/Eau, Diisostearyl Malate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Diglycerin, Diphenyl Dimethicone, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Dipropylene Glycol, Polysorbate 60, Pentylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Squalane, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Titanium Dioxide (Ci 77891), Ethylhexylglycerin, Red 33 (Ci 17200), Yellow 6 (Ci 15985), Yellow 5 (Ci 19140), Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacrylate, Blue 1 (Ci 42090), Butylene Glycol, Tocopherol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Fragrance (Parfum)

05 - Peach Fizz

Aqua/Water/Eau, Diisostearyl Malate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Diglycerin, Diphenyl Dimethicone, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Dipropylene Glycol, Polysorbate 60, Pentylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Squalane, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ceteareth-20, Titanium Dioxide (Ci 77891), Ethylhexylglycerin, Yellow 6 (Ci 15985), Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Red 33 (Ci 17200), Yellow 5 (Ci 19140), Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacrylate, Red 28 (Ci 45410), Blue 1 (Ci 42090), Butylene Glycol, Tocopherol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Fragrance (Parfum)

06 - Mocha Glaze

Aqua/Water/Eau, Diisostearyl Malate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polyisobutene, Diglycerin, Diphenyl Dimethicone, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Dipropylene Glycol, Polysorbate 60, Pentylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Squalane, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Titanium Dioxide (Ci 77891), Yellow 6 (Ci 15985), Red 33 (Ci 17200), Ethylhexylglycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Blue 1 (Ci 42090), Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacrylate, Butylene Glycol, Tocopherol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Fragrance (Parfum)

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Jelly Charm Lip & Blush Glazed Keychain Stain

2,200 ALL 3,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI