Si një “heart melter” i vërtetë ashtu do të shkrihet ky buzëkuq balm dhe do bëhet njësh me buzët tuaja! Ky produkt ka përbërje shkëlqyese me një kombinim vajrash ushqyese për të ofruar një formulë të pasur, të butë, dhe një ngjyrë me shkëlqim dhe hidratim për buzët tuaja. Ky produkt do të plotësojë të gjitha nevojat si për kujdesin e buzëve, ashtu edhe për tonalitetin e ëmbël dhe të bukur që do t’i japë buzëve dhe në tërësi makeup-it tuaj. Përbërja e këtij buzëkuqi është e formuluar me vaj argani dhe vaj të farave të kumbullës të pasura me vitamina. Aplikuesi ka formë zemre, jo vetëm për efekt lozonjar por edhe se i përshtatet harkut të Cupid-it për aplikim dhe konturim të buzëve sa më të lehtë.

*1,4gr

Shtypni pjesën e poshtme të produktit, dhe lyini buzët vetëm njëherë për nuancë më të qetë dhe natyrale, ose dy herë për një pamje dhe ngjyrë më të theksuar.

Përbërësit "magjik"

vaj argani & vaj të farave të kumbullës

Lista e plotë e përbërësve

Too Hot: Hydrogenated Polyisobutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyethylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters Behenate, Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Yellow 6 Lake (Ci 15985), Red 7 Lake (Ci 15850), Yellow 5 Lake (Ci 19140), Iron Oxides (Ci 77499), Fragrance (Parfum), Red 27 (Ci 45410), Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Butylene Glycol, Argania Spinosa Kernel Oil, Aqua/Water/Eau, Bht, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Sweet Talk: Hydrogenated Polyisobutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Polyethylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters Behenate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Microcrystalline Wax, Iron Oxides (Ci 77492), Red 6 Lake (Ci 15850), Fragrance, Red 7 Lake (Ci 15850), Iron Oxides (Ci 77499), Red 27 (Ci 45410), Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Butylene Glycol, Argania Spinosa Kernel Oil, Water, BHT, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract.playful bubblegum pink

Crazy 4U - soft rosy mauve: Hydrogenated Polyisobutene, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Polyethylene, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters Behenate, Iron Oxides (Ci 77491), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Iron Oxides (Ci 77499), Iron Oxides (Ci 77492), Red 6 Lake (Ci 15850), Fragrance (Parfum), Red 7 Lake (Ci 15850), Red 27 (Ci 45410), Butylene Glycol, Argania Spinosa Kernel Oil, Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Aqua/Water/Eau, Bht, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Be Mine - punchy fuchsia berry: Hydrogenated Polyisobutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyethylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters Behenate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Iron Oxides (Ci 77492), Red 7 Lake (Ci 15850), Iron Oxides (Ci 77499), Fragrance (Parfum), Blue 1 Lake (Ci 42090), Red 27 (Ci 45410), Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Butylene Glycol, Argania Spinosa Kernel Oil, Aqua/Water/Eau, Bht, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Hunny Bun - peppy pink nude: Hydrogenated Polyisobutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Polyethylene, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters Behenate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77492), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Iron Oxides (Ci 77491), Red 7 Lake (Ci 15850), Iron Oxides (Ci 77499), Fragrance (Parfum), Red 27 (Ci 45410), Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Butylene Glycol, Argania Spinosa Kernel Oil, Aqua/Water/Eau, Bht, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Let's Chill - cool muted rose: Hydrogenated Polyisobutene, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyethylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters Behenate,  Titanium Dioxide (Ci 77891), Microcrystalline Wax, Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77499), Red 7 Lake (Ci 15850), Parfum/Fragrance, Aluminum Hydroxide, Red 27 (Ci 45410), Argania Spinosa Kernel Oil, Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Butylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Bht, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract

So Fine - blushing cinnamon: Hydrogenated Polyisobutene, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone,Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Polyethylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters Behenate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Microcrystalline Wax, Iron Oxides (Ci 77492), Red 7 Lake (Ci 15850), Iron Oxides (Ci 77499), Blue 1 (Ci 42090), Parfum/Fragrance, Aluminum Hydroxide, Red 27 (Ci 45410), Butylene Glycol, Argania Spinosa Kernel Oil, Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Aqua/Water/Eau, Bht, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Crush Hard - perfect mauvy pink: Hydrogenated Polyisobutene, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Polyglyceryl- 2 Triisostearate, Polyethylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters Behenate, Iron Oxides (Ci 77492), Titanium Dioxide (Ci 77891), Microcrystalline Wax, Red 28 Lake (Ci 45410), Blue 1 (Ci 42090), Parfum/Fragrance, Aluminum Hydroxide, Red 27 (Ci 45410), Argania Spinosa Kernel Oil, Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Butylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Bht, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Heart Melter Lip Gloss Stick

1,600 ALL 2,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI