KAJA Dewy Bar Cheek & Lip Multi Balm, është një nga produktet më të reja të koleksionit KAJA,  i cili edhe pse ka shumë pak kohë që ka dalë në treg, ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve, përfshirë edhe tonë! Ky balm hidratues "2 në 1", pra aplikues për faqet dhe buzët tuaja, shkrihet butësisht për të krijuar pamje sa më tërheqëse. I formuluar me vajra frutash ushqyes dhe kompleksin VIT-HA përzierje të vitaminës C me acid hialuronik, KAJA Dewy Bar Cheek & Lip Multi Balm jo vetëm që hidraton, por ndihmon gjithashtu edhe në forcimin e barrierës së lëkurës, duke lënë lëkurën dhe buzët tuaja të shndritshme.

*10g

Fillimisht aplikoni bronzerin me një furçë grimi poshtë mollëzave ose sipas dëshirës gjatë perimetrit të fytyrës dhe më pas vendosni blush-in në mollëza. 

Aplikoni në buzë lehtësisht për një përfundim të lehtë. Për një tonalitet më të fortë, sugjerojmë ta aplikoni dy herë.

Përbërësit "magjik"

VIT-HA ( vitamin C & acid hialuronik)

Lista e plotë e përbërësve

Berry Sparkler

Octyldodecanol, Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Synthetic Wax, Tridecyl Trimellitate, Polyisobutene, Hydrogenated Polyisobutene, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Red 7 Lake (Ci 15850), Vp/Eicosene Copolymer, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Ascorbic Acid, Tocopherol, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Stearalkonium Hectorite, Blue 1 Lake (Ci 42090), Propylene Carbonate, Dehydroacetic Acid, Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Propanediol, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, 1,2-Hexanediol, Fragrance (Parfum)

Straberry Sorbet

Octyldodecanol, Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Synthetic Wax, Tridecyl Trimellitate, Polyisobutene, Hydrogenated Polyisobutene, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Vp/Eicosene Copolymer, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Ascorbic Acid, Tocopherol, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Red 7 Lake (Ci 15850), Red 6 (Ci 15850), Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Dehydroacetic Acid, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Butylene Glycol, Sorbitan Sesquioleate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Propanediol, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, 1,2-Hexanediol, Fragrance (Parfum)

Peach Cobbler

Octyldodecanol, Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Synthetic Wax, Tridecyl Trimellitate, Polyisobutene, Hydrogenated Polyisobutene, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Vp/Eicosene Copolymer, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Ascorbic Acid, Tocopherol, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Red 7 Lake (Ci 15850), Red 6 (Ci 15850), Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Dehydroacetic Acid, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Butylene Glycol, Sorbitan Sesquioleate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Propanediol, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, 1,2-Hexanediol, Fragrance (Parfum)

Fig Smoothie

Octyldodecanol, Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Synthetic Wax, Tridecyl Trimellitate, Polyisobutene, Hydrogenated Polyisobutene, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Vp/Eicosene Copolymer, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Ascorbic Acid, Tocopherol, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Red 7 Lake (Ci 15850), Red 6 (Ci 15850), Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Dehydroacetic Acid, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Butylene Glycol, Sorbitan Sesquioleate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Propanediol, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, 1,2-Hexanediol, Fragrance (Parfum)

Cranberry Cooler

Octyldodecanol, Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Synthetic Wax, Tridecyl Trimellitate, Polyisobutene, Hydrogenated Polyisobutene, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Vp/Eicosene Copolymer, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Ascorbic Acid, Tocopherol, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Red 7 Lake (Ci 15850), Red 6 (Ci 15850), Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Dehydroacetic Acid, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Butylene Glycol, Sorbitan Sesquioleate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Propanediol, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, 1,2-Hexanediol, Fragrance (Parfum)

Grapefruit Gelato

Octyldodecanol, Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Synthetic Wax, Tridecyl Trimellitate, Polyisobutene, Hydrogenated Polyisobutene, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Vp/Eicosene Copolymer, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Ascorbic Acid, Tocopherol, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Red 7 Lake (Ci 15850), Red 6 (Ci 15850), Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Dehydroacetic Acid, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Butylene Glycol, Sorbitan Sesquioleate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Propanediol, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, 1,2-Hexanediol, Fragrance (Parfum)

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Dewy Bar Cheek & Lip Multi Balm

2,700 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI