Një produkt sa lozonjar aq edhe praktik! Një blush për mollëzat në formë stampe! Po, po e lexuat mirë! Do të arrini të skuqni faqet tuaja duke i stampuar, dhe kjo në mënyrën më argëtuese, sepse stampa ka formën e një zemre! E për këtë është cilësuar si produkti më “cute”, më argëtues i koleksionit KAJA! Produkti përmban blushin që stampohet në një sfungjer “cushion”, e në këtë mënyrë mund t’i tregoni faqeve tuaja pak dashuri! Për përdorim më të mirë, rrotulloni pjesën e sipërme për të zbuluar sfungjerin në formë zemre, hapni pjesën e poshtme dhe shtypni aplikuesin në sfungjerin kompakt. Vulosni faqet tuaja vetem një herë për një shkëlqim me pamje sa më natyrale ose dy herë për një ngjyrë të theksuar!

*5gr

Rrotulloni pjesën e sipërme për të zbuluar aplikuesin në formë zemre. Shtypni sfungjerin në produkt dhe vulosni mollëzat e faqeve. Përziejini menjëherë me majat e gishtave.

Coy: Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, Polybutene, Mica (Ci 77019), Silica, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cyclopentasiloxane, Polypropylsilsesquioxane, Pentylene Glycol, Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Dextrin Palmitate, Stearalkonium Hectorite, Titanium Dioxide (Ci 77891), Caprylyl Glycol, Triethoxycaprylylsilane, Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77492), Fragrance (Parfum), Ultramarines (Ci 77007), Iron Oxides (Ci 77499), Red 30 (Ci 73360), Aluminum Hydroxide

Saucy: Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, Polybutene, Mica (Ci 77019), Silica, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cyclopentasiloxane, Polypropylsilsesquioxane, Pentylene Glycol, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Dextrin Palmitate, Stearalkonium Hectorite, Ultramarines (Ci 77007), Caprylyl Glycol, Red 30 (Ci 73360), Iron Oxides (Ci 77491), Triethoxycaprylylsilane, Iron Oxides (Ci 77492), Fragrance (Parfum), Iron Oxides (Ci 77499), Aluminum Hydroxide, Tin Oxide (Ci 77861)

Bossy: Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, Polybutene, Silica, Mica (Ci 77019), Methyl Methacrylate Crosspolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cyclopentasiloxane, Polypropylsilsesquioxane, Pentylene Glycol, Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire Microcristalline, Titanium Dioxide (Ci 77891), Dextrin Palmitate, Stearalkonium Hectorite, Caprylyl Glycol, Iron Oxides (Ci 77492), Triethoxycaprylylsilane, Red 30 (Ci 73360), Fragrance (Parfum), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77499), Aluminum Hydroxide, Tin Oxide (Ci 77861)

Sassy: Cetyl Ethylhexanoate, Mica (Ci 77019), Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, Polybutene, Silica, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cyclopentasiloxane, Polypropylsilsesquioxane, Pentylene Glycol, Microcrystalline Wax, Titanium Dioxide (Ci 77891), Dextrin Palmitate, Stearalkonium Hectorite, Caprylyl Glycol, Triethoxycaprylylsilane, Aluminum Hydroxide, Tin Oxide, Fragrance (Parfum), Red 30 (Ci 73360), Iron Oxides (Ci 77492)

Flirty: Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, Polybutene, Mica (Ci 77019), Silica, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cyclopentasiloxane, Polypropylsilsesquioxane, Pentylene Glycol, Microcrystalline Wax, Dextrin Palmitate, Stearalkonium Hectorite, Caprylyl Glycol, Triethoxycaprylylsilane, Aluminum Hydroxide, Fragrance (Parfum), Titanium Dioxide (Ci 77891), Ultramarines (Ci 77007), Red 30 (Ci 73360), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77499)

Spicy: Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, Polybutene, Mica (Ci 77019), Silica, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cyclopentasiloxane, Polypropylsilsesquioxane, Pentylene Glycol, Microcrystalline Wax, Dextrin Palmitate, Stearalkonium Hectorite, Caprylyl Glycol, Triethoxycaprylylsilane, Aluminum Hydroxide, Fragrance (Parfum), Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77499), Ultramarines (Ci 77007), Red 30 (Ci 73360)

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Cheeky Stamp Liquid Cushion Blush Stamp

2,200 ALL 3,700 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI