Një balsam buzësh dy-në-një, do të eksfoliojë buzët dhe njëkohësisht do t'u dhurojë hidratim mjaftueshëm. Ky duo buzësh e veçantë është e formuluar me dy formula ushqyese që i lënë buzët të lëmuara dhe super të buta. Skrabi me ekstrakti i frutave të luleshtrydhes (përbërës vetëm në Strawberry Roselargon butësisht qelizat e vdekura në buzë, ndërsa balsami ultra i butë, kremoz, i mbushur me vitamin E dhe Squalane e ullirit, vaj nga farat e rrushit dhe vaj kokosi (përbërës vetëm në Pina Coladahidratojnë dhe qetësojnë buzët e acaruara.

* Lip balm 3.5g/ 0.12 oz

*Lip scrub 8g/0.28oz

Lip balm: Aplikojeni në mbrëmje para se të flini gjumë ose kur e ndjeni ju të nevojshme. Merrni një sasi të konsiderueshme me aplikuesin e tij dhe përhapeni butësisht mbi buzët tuaja.

Lip scrub: Aplikoni një sasi të konsiderueshme mbi buzë dhe masazhojini ato butësisht. Lëreni përbërjen të qëndrojë për disa minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

 01 Pina Colada

Lip Balm: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Synthetic Beeswax*, Caprylic/Capric Triglyceride, Synthetic Wax, Polyethylene, Stearic Acid, Fragrance (Parfum), Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil

Lip Scrub: Sucrose, Petrolatum, Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic/Capric Triglyceride, C13-15 Alkane, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire De Candelilla, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Fragrance (Parfum), Tocopheryl Acetate, Bht, Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Yellow 5 (Ci 19140), Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract

02 Strawberry Rose

Lip Balm: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Synthetic Beeswax*, Caprylic/Capric Triglyceride, Synthetic Wax, Polyethylene, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Squalane, Tocopherol, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Stearic Acid, Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Polyglyceryl-2 Triisostearate, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Yellow 6 Lake (Ci 15985), Red 7 (Ci 15850), Polyglyceryl-2 Diisostearate, Aqua/Water/Eau, Sodium Benzoate, Citric Acid, Fragrance(Parfum)

Lip Scrub: Sucrose, Petrolatum, Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic/Capric Triglyceride, C13-15 Alkane, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire De Candelilla, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Squalane, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Prunus Armeniaca (Apricot) Seed Powder, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Aqua/Water/Eau, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Yellow 5 (Ci 19140), Red 33 (Ci 17200), Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Fragrance(Parfum)

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Balmy Bento Lip Balm&Scrub

1,700 ALL 2,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI