KAJA Mochi Pop Bouncy Blendable Blush, një produkt i frymëzuar nga ëmbëlsira më e këndshme dhe estetikisht e bukur, MOCHI e cila konsiderohet si "ushqim i perëndive" dhe simboli i fatit të mire. Blushi kompakt krem-në-pudër shton një ngjyrosje të lehtë natyrale që në aplikimin e parë. Skuqni faqet tuaja vetem një herë për një shkëlqim me pamje sa më natyrale ose dy herë për një ngjyrë të theksuar. Merrni shkëlqimin me pamjen më të ëmbël me këto "ëmbëlsira" kaq të lezetshme dhe kompakte kudo që ju ndodheni!  

*4.5g/ 0.15 oz

Aplikojeni me furce dhe skuqni mollëzat e faqeve. Përziejini menjëherë me majat e gishtave.

01 Aura - warm peachy pink with golden shimmer

Mica (Ci 77019), Talc, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Titanium Dioxide (Ci 77891), Dimethicone, Silica, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hexyl Laurate, Synthetic Fluorphlogopite, Calcium Aluminum Borosilicate, Pentylene Glycol, Red 30 (Ci 73360), Triethoxycaprylylsilane, Ultramarines (Ci 77007), Iron Oxides (Ci 77491), Lauroyl Lysine, Iron Oxides (Ci 77499), Aluminum Hydroxide, Tin Oxide (Ci 77861), Iron Oxides (Ci 77492), Yellow 5 Lake (Ci 19140)

02 Atmosphere - neutral dusty rose with soft-luminous shimmer

Mica (Ci 77019), Diisostearyl Malate, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Talc, Dimethicone, Titanium Dioxide (Ci 77891), Silica, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hexyl Laurate, Iron Oxides (Ci 77491), Carmine (Ci 75470), Pentylene Glycol, Lauroyl Lysine, Triethoxycaprylylsilane, Ultramarines (Ci 77007), Aluminum Hydroxide, Yellow 5 Lake (Ci 19140), Iron Oxides (Ci 77492), Tin Oxide (Ci 77861)

Marka KAJA është krijuar në vitin 2018 në një partneritet me Sephora. Ishte linja e parë K-Beauty e saj. Ajo për të cilën kjo markë është më e njohur është paketimi i saj i këndshëm, por edhe formulimet e saj vegane dhe të pastra pa përbërës të dëmshëm. KAJA shqiptohet <<kaa-zhaa>>, që do të thotë <<le të shkojmë>> në gjuhën koreane! Kjo markë e kozmetikës K-Beauty përshtatet për të gjithë, të gjitha tipet e lëkurës dhe tonet e saj. Nga paketimi i adhurueshëm nga jashtë deri te formulat e pastra në brendësi, marka KAJA ofron produkte lozonjare, që konsumatorët ta bëjnë sa më lehtë grimin dhe sa më argëtues. 

KAJA Mochi Pop Bouncy Blendable Blush

1,900 ALL 2,400 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI