Tashmë, duhet të jeni njohur me rregullin numër një të kremit të diellit: Aplikojeni gjithmonë atë, sidomos tani që stina e verës është zyrtarisht këtu dhe mbrojtja duhet të jetë më e lartë. Kështuqë ne "Koral Secrets" kemi menduar duke ju sjellur, JM Solution Marine Luminous Pearl Sun Spray Pearl SPF 50+ PA++++, një spf-ë në formë Spray që qetëson, ftoh dhe mbron lëkurën tuaj.  Formula e tij me acid hialuronik dhe ekstrakt perlash do ta lërë lëkurën  të butë dhe të lëmuar, ndërkohë që e mbron atë edhe nga rrezet e diellit. Ekstrakti i perlës, i pasur me aminoacide dhe minerale ndihmon në parandalimin e prodhimit të melaninës dhe riparimin e lëkurës së dëmtuar. Ndërkohë, Tokoferol, (vitaminë E), një antioksidant thelbësor, mbron lëkurën nga dëmtimet e radikaleve të lira dhe e lë lëkurën të hidratuar falë kombinimit me kolagjen. Ky produkt, jep shkëlqim dhe elasticitet lëkurës duke e bërë kështu të përshtatshëm edhe për lëkurën më mature! Përthithet lehtësisht pa lënë ndjesinë e ngjitjes dhe njollë të bardhë në lëkurë.

*180ml

Filimisht, shkundni Sunspray-in përpara përdorimit. Mos e spërkatni produktin në të njëjtën zonë për më shumë se 3 sekonda. Sa më shumë që të jetë e mundur, spërkatni produktin në një distancë mbi 20 cm nga lëkura. Mos e spërkatni produktin në zonat rreth syve dhe mukozave (vetëm për përdorim të jashtëm). 
Përbërësit

Përbërësit "magjik"

Ekstrakti i perlës, tokoferol, (vitaminë E)

Lista e plotë e përbërësve

Water, Butylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Ceresin, Synthetic Wax, Dimethicone, Isodecyl Neopentanoate, Stearyl Heptanoate, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Lauryl PEG-8 Dimethicone, Stearyl Caprylate, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Sorbitan Sesquioleate, Undaria Pinnatifida Extract, Pearl Extract (0.2ppm), Ecklonia Cava Extract, Codium Tomentosum Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Agarum Cribrosum Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Laminaria Japonica Extract, Dunaliella Salina Extract, Laminaria Cloustoni Extract, Sargassum Fulvellum Extract, Sargassum Muticum Extract, Porphyra Yezoensis Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Laminaria Saccharina Extract, Spirulina Platensis Extract, Jania Rubens Extract, Cladosiphon Okamuranus Extract, Euglena Gracilis Extract, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Ulva Lactuca Extract, Codium Fragile Extract, Chlorella Minutissima Extract, Hizikia Fusiforme Extract, Salicornia Herbacea Extract, Plankton Extract, Pikea Robusta Extract, Hydrolyzed Ulva Lactuca Extract, Haematococcus Pluvialis Extract, Laminaria Digitata Extract, Hypnea Musciformis Extract, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Caprylate, Bisabolol, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Tocopherol, Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Dipropylene Glycol, Sodium Citrate, Niacinamide, Sea Water (10ppm), Chlorella Ferment, Hydrolyzed Conchiolin Protein (0.1ppm), Hydrolyzed Collagen, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Protein, Hydrolyzed Enteromorpha Compressa, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate

Marka koreane e bukurisë JMsolution siguron përbërës nga e gjithë bota për të zhvilluar produkte cilësore që gjenerojnë rezultate efikase. Duke bashkëpunuar me ekspertë nga fusha të ndryshme në industrinë e bukurisë dhe dermatologjisë, marka merr në konsideratë çdo lloj lëkure kur krijon produkte që synojnë një sërë problemesh të lëkurës. JMsolution krenohet me një koleksion të gjerë produktesh që formojnë një rutinë të plotë të kujdesit për lëkurën. Kjo përfshin grupin e maskave të tij më të shitura Water Luminous S.O.S Ringer, Setin e maskave me Marine Luminous Pearl dhe grupin e maskave me propolis.

JMSOLUTION Marine Luminous Pearl Sun Spray Pearl

2,700 ALL 3,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI