Po kërkoni një mënyrë më komode apo më të thjeshtë për të aplikuar ose riaplikuar mbrojtësin mga rrezatimi diellor? Ju prezantojmë me JMSOLUTION Solution Luminous Flower Rose Sun Spray SPF50+ PA++++, një produkt në formë spray shumë praktik me spektër maksimal mbrojtës nga rrezatimi UV. Me teknologjinë më të fundit, ky spray kundër diellit nga JM Solution ushqen lëkurën tuaj, falë formulimit të tij të pasur me ujë të ekstratuar nga 6 lloj lulesh, të cilët rrisin elasticitetin e lëkurës ndërkohë që formulimi me peptide mban në kontroll shenjat e moshës, duke i dhuruar lëkurës një pamje më rinore dhe plot freski. Nga ana tjetër, përmbajtja me acid hialuronik dhe ekstrakt perlash do ta lërë lëkurën të butë dhe të lëmuar, ndërkohë që e mbron atë edhe nga rrezet e diellit. Gjithashtu, ja vlen të përmendet që spray ka një aromë shumë të këndshme dhe të freskët nga përbërja me trëndafil!

E gjithë formula është hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm ose irritues për lëkurën, si:  paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*180ml 

Filimisht, shkundni Sunspray-in përpara përdorimit. Mos e spërkatni produktin në të njëjtën zonë për më shumë se 3 sekonda. Sa më shumë që të jetë e mundur, spërkatni produktin në një distancë mbi 20 cm nga lëkura. Mos e spërkatni produktin në zonat rreth syve dhe mukozave (vetëm për përdorim të jashtëm). 
Përbërësit

Përbërësit "magjik"

 ujë të ekstratuar nga 6 lloj lulesh, peptide, acid hialuronik dhe ekstrakt perlash

Lista e plotë e përbërësve

Water, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, hydrogenated poly(c6-14 olefin), glycerin, cyclopentasiloxane,alcohol,polyglyceryl-3 methylglucose distearate, dioscorea japonica root extract, polyglyceryl-10 stearate, prunus serrulata flower extract, piper methysticum leaf/root/stem extract,moringa pterygosperma seed extract, centella asiatica extract,panax ginseng berry extract, rosa centifolia flower water,sodium hyaluronate, hydrogenated lecithin, saccharomyces ferment filtrate,alpha-bisabolol,polyquaternium-51,methylpropanediol,glycosyl trehalose, hydrogenated starch hydrolysate, raffinose, biosaccharide gum-1, adenosine, lecithin, hydrolyzed hyaluronic acid,beta-glucan,butylene glycol,hydroxypropyltrimonium hyaluronate,palmitoyl tripeptide-5,nonapeptide-1,acetyl hexapeptide-8,copper tripeptide-1,tripeptide-1,palmitoyl tetrapeptide-7,palmitoyl tripeptide-1,palmitoyl pentapeptide-4,hexapeptide-9,fragrance,phenoxyethanol,ethylhexylglycerin

Marka koreane e bukurisë JMsolution siguron përbërës nga e gjithë bota për të zhvilluar produkte cilësore që gjenerojnë rezultate efikase. Duke bashkëpunuar me ekspertë nga fusha të ndryshme në industrinë e bukurisë dhe dermatologjisë, marka merr në konsideratë çdo lloj lëkure kur krijon produkte që synojnë një sërë problemesh të lëkurës. JMsolution krenohet me një koleksion të gjerë produktesh që formojnë një rutinë të plotë të kujdesit për lëkurën. Kjo përfshin grupin e maskave të tij më të shitura Water Luminous S.O.S Ringer, Setin e maskave me Marine Luminous Pearl dhe grupin e maskave me propolis.

JMSOLUTION Solution Luminous Flower Rose Sun Spray SPF50+ PA++++

2,700 ALL 3,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI