I'M MEME Multi Stick Dual, një produkt multifunksional 2 në 1 që përmban “highlighter” dhe “bronzer” (përbërje kremoze). Madhësia e tij e vogël kompakte përshtatet në mënyrë të përkryer në duart tuaja dhe ju lejon të aplikoni lehtësisht produktin me një furçë, sfungjer ose majë të gishtit. Aplikoni drejtpërdrejt në zonat e dëshiruara për të përcaktuar dhe formësuar tiparet tuaja.

*3.3g

Konturoni dhe Vezulloni mollëzat e faqeve dhe përziejini menjëherë me majat e gishtave.

Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Mica, Silica, Synthetic Wax, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Isododecane, Dimethicone Crosspolymer, Yellow Iron Oxide, Ethylene/Propylene Copolymer , Titanium Dioxide, Synthetic Beeswax, Red Iron Oxide, Black Iron Oxide, Sorbitan Olivate, Phytosteryl Isostearyl Dimer Dilinoleate, Disteardimonium Hectorite, Methicone, Propylene Carbonate, Fragrance, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Butyrospermum Parklii (Shea) Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrogenated Vegetable Oil | #Highlighter: Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Titanium Dioxide, Alumina, Mica, Synthetic Wax, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Isododecane, Dimethicone Crosspolymer, Synthetic Fluorophlogopite , Ethylene/Propylene Copolymer, Synthetic Beeswax, Sorbitan Olivate, Phytosteryl Isostearyl Dimer Dilinoleate, Silica, Disteardimonium Hectorite, Red Iron Oxide, Propylene Carbonate, Fragrance, Carmine, Tin Oxide, Methicone, Orbignya Oleifera Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum Parklii (Shea) Butter, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrogenated Vegetable Oil

I'M MEME, një markë filiale e MBX (Memebox)  dhe “marka motër” e PONY EFFECT - tashmë pjesë e koleksionit "Koral Secrets" dhe Nooni. Produktet e markës I'M MEME përvec se ofrojnë cilësi të lartë vijnë edhe me një paketim të thjeshtë dhe të përsosur për riciklim dhe ripërdorim. Koleksioni i tij "I'm Bare", në veçanti ofron produkte për një grim minimal dhe të përditshëm por në të njëjtën kohë argëtues dhe plot shkëlqim! Më të shiturat e I'M MEME përfshijnë I'm Mystery Blur Tint, I'm Tic Toc Tint Lip dhe I'm Multi Lip Crayon. Të gjitha produktet e I'M MEME janë 100% të prodhuara në Kore. 

 

I'M MEME Multi Stick Dual

1,400 ALL 2,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI