Seria I'M Multi Stick përbëhet nga Blusher dhe Highlighter të tipit Stick në trajtë gjalpi, me një formulë të lehtë për t'u përzier duke lënë një fund mat jo ngjitës. Madhësia e tij e vogël kompakte përshtatet në mënyrë të përkryer në duart tuaja dhe ju lejon të aplikoni lehtësisht produktin, duke e bërë atë të përshtatshëm për fillestarët. Krijoni një pamje sa më natyrale dhe aplikojeni pa probleme për një përfundim të lëkurës së dytë-thjesht rrëshqitni, përzieni dhe shkëlqenii!

*7g

Skuqni dhe Vezulloni mollëzat e faqeve dhe përziejini menjëherë me majat e gishtave.

001 Champagne Gold | OCTYLDODECANOL, C12-15 ALKYL ETHYLHEXANOATE, DIMETHICONE, MICA(CI 77019), TITANIUM DIOXIDE(CI 77891), DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYETHYLENE, CERESIN, SILICA, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, IRON OXIDES(CI 77491), EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, 1,2-HEXANEDIOL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, FRAGRANCE, PROPYLENE CARBONATE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TIN OXIDE, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, COUMARIN

001 Rose | OCTYLDODECANOL, C12-15 ALKYL ETHYLHEXANOATE, DIMETHICONE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, SILICA,TITANIUM DIOXIDE(CI 77891), DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYETHYLENE, CERESIN, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, MICA(CI 77019), CETYL ETHYLHEXANOATE, YELLOW 5 LAKE(CI 19140), EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, 1,2-HEXANEDIOL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, FRAGRANCE, RED 27 LAKE(CI 45410), RED 7 LAKE(CI 15850), PROPYLENE CARBONATE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, COUMARIN

002 Coral | OCTYLDODECANOL, C12-15 ALKYL ETHYLHEXANOATE, DIMETHICONE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, SILICA, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYETHYLENE, CERESIN, TITANIUM DIOXIDE(CI 77891), PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, MICA(CI 77019), YELLOW 5 LAKE(CI 19140), CETYL ETHYLHEXANOATE, EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, RED 6(CI 15850), 1,2-HEXANEDIOL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, FRAGRANCE, YELLOW 6 LAKE(CI 15985), PROPYLENE CARBONATE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, COUMARIN

I'M MEME, një markë filiale e MBX (Memebox)  dhe “marka motër” e PONY EFFECT - tashmë pjesë e koleksionit "Koral Secrets" dhe Nooni. Produktet e markës I'M MEME përvec se ofrojnë cilësi të lartë vijnë edhe me një paketim të thjeshtë dhe të përsosur për riciklim dhe ripërdorim. Koleksioni i tij "I'm Bare", në veçanti ofron produkte për një grim minimal dhe të përditshëm por në të njëjtën kohë argëtues dhe plot shkëlqim! Më të shiturat e I'M MEME përfshijnë I'm Mystery Blur Tint, I'm Tic Toc Tint Lip dhe I'm Multi Lip Crayon. Të gjitha produktet e I'M MEME janë 100% të prodhuara në Kore. 

 

I'M MEME Multi Stick

900 ALL 1,500 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI