I'm Afternoon Tea Palette, e krijuar për t'iu përshtatur një larmi tonesh lëkure, me një strukturë të lehtë rrëshqet në lëkurë dhe përzihet pa probleme për të krijuar një pamje sa më të përsosur! Formulimi në trajtë pluhuri ultra të imët kontrollues për sebumin e tepërt redukton pamjen e poreve të mëdha si edhe siguron qëndrueshmëri shumë të lartë përgjatë ditës. Aplikojeni me lëvizje diagonale ose rrethore vetëm një herë për një pamje sa më natyrale ose dy herë për një ngjyrë të theksuar.

*0.4oz/11.4gr (3 sachets)

Aplikojeni me furce Konturoni dhe Skuqni mollëzat e faqeve. Përziejini menjëherë me majat e gishtave.

Fruit Flavor

PEACH TEA | TALC, MICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, SILICA, ISOCETYL MYRISTATE, DIMETHICONE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), MAGNESIUM MYRISTATE, YELLOW 5 LAKE(CI 19140), 1,2-HEXANEDIOL, ALUMINUM HYDROXIDE, IRON OXIDES(CI 77491), IRON OXIDES(CI 77499), RED 30 (CI 73360), GLYCERYL CAPRYLATE, HYDROGENATED LECITHIN, FRAGRANCE

CHERRY TEA | TALC, MICA, SILICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, MANGANESE VIOLET, DIMETHICONE, IRON OXIDES (CI 77491), ISOCETYL MYRISTATE, RED 7 LAKE (CI 15850), MAGNESIUM MYRISTATE, ULTRAMARINES (CI 77007), 1,2-HEXANEDIOL, IRON OXIDES (CI 77499), GLYCERYL CAPRYLATE, HYDROGENATED LECITHIN, FRAGRANCE

BERRY TEA | TALC, MICA, SILICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, RED 7 LAKE (CI 15850), DIMETHICONE, ISOCETYL MYRISTATE, IRON OXIDES (CI 77499), MAGNESIUM MYRISTATE, IRON OXIDES (CI 77491), ALUMINUM HYDROXIDE, MANGANESE VIOLET (CI 77742), 1,2-HEXANEDIOL, RED 30 (CI 73360), GLYCERYL CAPRYLATE, HYDROGENATED LECITHIN, FRAGRANCE

Champagne Party

Pop The Champagne | MICA, TALC, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), NYLON-12, NEOPENTYL GLYCOL DIETHYLHEXANOATE, BORON NITRIDE, PHENYL TRIMETHICONE, DIISOSTEARYL MALATE, DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, MAGNESIUM STEARATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, LAUROYL LYSINE, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, TIN OXIDE, FRAGRANCE, IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77492), RED 30 (CI 73360), IRON OXIDES (CI 77499)

Rose Champagne | TALC, MICA, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), NYLON-12, PHENYL TRIMETHICONE, NEOPENTYL GLYCOL DIETHYLHEXANOATE, DIISOSTEARYL MALATE, DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, MAGNESIUM STEARATE, ALUMINUM HYDROXIDE, DIMETHICONE, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, LAUROYL LYSINE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, FRAGRANCE, IRON OXIDES (CI 77491), RED 30 (CI 73360), IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77492)

Vintage Champagne | TALC, MICA, NYLON-12, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), BORON NITRIDE, PHENYL TRIMETHICONE, NEOPENTYL GLYCOL DIETHYLHEXANOATE, DIISOSTEARYL MALATE, DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, MAGNESIUM STEARATE, DIMETHICONE, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, ALUMINUM HYDROXIDE, LAUROYL LYSINE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, TIN OXIDE, FRAGRANCE, IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77492), IRON OXIDES (CI 77499), RED 30 (CI 73360)

Milk Tea Time

Cream Milk Tea | TALC, MICA, SILICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, DIMETHICONE, ISOCETYL MYRISTATE, MAGNESIUM MYRISTATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, HYDROGENATED LECITHIN, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, WATER, BUTYLENE GLYCOL, FRAGRANCE, IRON OXIDES(CI 77491), IRON OXIDES(CI 77492), IRON OXIDES(CI 77499), MANGANESE VIOLET(CI 77742), LIMONENE, LINALOOL

Honey Milk Tea | TALC, MICA, SILICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, DIMETHICONE, ISOCETYL MYRISTATE, MAGNESIUM MYRISTATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, HYDROGENATED LECITHIN, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, WATER, BUTYLENE GLYCOL, FRAGRANCE, IRON OXIDES(CI 77491), MANGANESE VIOLET(CI 77742), IRON OXIDES(CI 77492), IRON OXIDES(CI 77499), LIMONENE, LINALOOL

Black Milk Tea | TALC, MICA, SILICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, DIMETHICONE, ISOCETYL MYRISTATE, MAGNESIUM MYRISTATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, HYDROGENATED LECITHIN, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, WATER, BUTYLENE GLYCOL, FRAGRANCE, IRON OXIDES(CI 77491), MANGANESE VIOLET(CI 77742), IRON OXIDES(CI 77499), IRON OXIDES(CI 77492), LIMONENE, LINALOOL

Blossom Tea

AZALEA TEA | TALC, MICA, SILICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, TITANIUM DIOXIDE(CI 77891), DIMETHICONE, ISOCETYL MYRISTATE, MAGNESIUM MYRISTATE, 1,2-HEXANEDIOL, ULTRAMARINES(CI 77007), HYDROGENATED LECITHIN, GLYCERYL CAPRYLATE, RED 7(CI 15850), IRON OXIDES(CI 77491), IRON OXIDES(CI 77492), STEARYL DIMETHICONE, FRAGRANCE, IRON OXIDES(CI 77499), TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE

PEONY TEA | TALC, MICA, SILICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, TITANIUM DIOXIDE(CI 77891), DIMETHICONE, ISOCETYL MYRISTATE, MAGNESIUM MYRISTATE, ULTRAMARINES(CI 77007), 1,2-HEXANEDIOL, HYDROGENATED LECITHIN, GLYCERYL CAPRYLATE, IRON OXIDES(CI 77492), IRON OXIDES(CI 77491), RED 7(CI 15850), FRAGRANCE, STEARYL DIMETHICONE, IRON OXIDES(CI 77499), TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE

JASMINE TEA | TALC, MICA, ULTRAMARINES(CI 77007), SILICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, DIMETHICONE, ISOCETYL MYRISTATE, MAGNESIUM MYRISTATE, 1,2-HEXANEDIOL, IRON OXIDES(CI 77492), IRON OXIDES(CI 77491), HYDROGENATED LECITHIN, GLYCERYL CAPRYLATE, RED 7(CI 15850), FRAGRANCE, IRON OXIDES(CI 77499), TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE

Frozen Choco

01 COCOA MILK | TALC, SILICA, MICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, MAGNESIUM MYRISTATE, ISOCETYL MYRISTATE, THEOBROMA CACAO (COCOA) EXTRACT, HYDROGENATED LECITHIN, DIMETHICONE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, BUTYLENE GLYCOL, WATER, FRAGRANCE, IRON OXIDES (CI 77492), IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77491), MANGANESE VIOLET (CI 77742)

02 CHOCO BUBBLE TEA | TALC, SILICA, MICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, MAGNESIUM MYRISTATE, ISOCETYL MYRISTATE, THEOBROMA CACAO (COCOA) EXTRACT, HYDROGENATED LECITHIN, DIMETHICONE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, BUTYLENE GLYCOL, WATER, FRAGRANCE, IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77492), IRON OXIDES (CI 77491), MANGANESE VIOLET (CI 77742)

03 FONDANT AU CHOCOLATE | TALC, SILICA, MICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, MAGNESIUM MYRISTATE, ISOCETYL MYRISTATE, THEOBROMA CACAO (COCOA) EXTRACT, HYDROGENATED LECITHIN, DIMETHICONE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERYL CAPRYLATE, BUTYLENE GLYCOL, WATER, FRAGRANCE, IRON OXIDES (CI 77492), IRON OXIDES (CI 77499), IRON OXIDES (CI 77491), MANGANESE VIOLET (CI 77742)

I'M MEME, një markë filiale e MBX (Memebox)  dhe “marka motër” e PONY EFFECT - tashmë pjesë e koleksionit "Koral Secrets" dhe Nooni. Produktet e markës I'M MEME përvec se ofrojnë cilësi të lartë vijnë edhe me një paketim të thjeshtë dhe të përsosur për riciklim dhe ripërdorim. Koleksioni i tij "I'm Bare", në veçanti ofron produkte për një grim minimal dhe të përditshëm por në të njëjtën kohë argëtues dhe plot shkëlqim! Më të shiturat e I'M MEME përfshijnë I'm Mystery Blur Tint, I'm Tic Toc Tint Lip dhe I'm Multi Lip Crayon. Të gjitha produktet e I'M MEME janë 100% të prodhuara në Kore. 

I'M MEME I'm Afternoon Tea Palette

1,350 ALL 2,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI