Nëse jeni duke kërkuar për një furçë profesionale, e cila është specifike për tonet e syve që janë në trajtë glitteri, atëherë ju prezantojmë I'M MEME Glitter Topping Brush. Kjo furcë përmban një majë silikoni për të siguruar aplikim të qëndrueshëm dhe të saktë të xixave në zonën e syve, duke lejuar një përhapje të barabartë dhe të shkëlqyer të produktit. Ju sugjerojmë ta përdoreni atë paletën e syve Jewel Topping Glitter Duo, po të markës I'M MEME. Përdorni anën e sheshtë për të aplikuar grimin e syve në qepallat dhe zonat poshtë syve.

Merrni një sasi të përshtatshme shkëlqyese dhe aplikojeni në zonë me një lëvizje të butë.

Lista e plotë e përbërësve

silikon

I'M MEME, një markë filiale e MBX (Memebox)  dhe “marka motër” e PONY EFFECT - tashmë pjesë e koleksionit "Koral Secrets" dhe Nooni. Produktet e markës I'M MEME përvec se ofrojnë cilësi të lartë vijnë edhe me një paketim të thjeshtë dhe të përsosur për riciklim dhe ripërdorim. Koleksioni i tij "I'm Bare", në veçanti ofron produkte për një grim minimal dhe të përditshëm por në të njëjtën kohë argëtues dhe plot shkëlqim! Më të shiturat e I'M MEME përfshijnë I'm Mystery Blur Tint, I'm Tic Toc Tint Lip dhe I'm Multi Lip Crayon. Të gjitha produktet e I'M MEME janë 100% të prodhuara në Kore. 

I'M MEME Glitter Topping Brush

700 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI