Për një pamje të përsosur dhe natyrale të vetullës, nuk ka alternativë më të mirë se I'M MEME Brown Pencil Micro Thin.  Me një formë trekëndore dhe një majë ultra të hollë, ky laps lejon një aplikim preciz duke mbushur dhe përmirësuar formën e vetullës me lehtësi. Mos harroni, detajet bëjnë dallimin - nga ana tjetër e produktit do të zbuloni një furçë, e cila shërben për rregullimin e vetullave kokëforte. 

*0.06g

Përdorni lapsin për të mbushur vetullën në mënyrë natyrale.

Hydrogenated Coco-Glycerides, Ceresin, Red Iron Oxide (CI 77491), Yellow Iron Oxide (CI 77492), Microcrystalline Wax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Mica (CI 77019), Black Iron Oxide (CI 77499), Phenoxyethanol, Titanium Dioxide (CI 77891), Hydrogenated Castor Oil

I'M MEME, një markë filiale e MBX (Memebox)  dhe “marka motër” e PONY EFFECT - tashmë pjesë e koleksionit "Koral Secrets" dhe Nooni. Produktet e markës I'M MEME përvec se ofrojnë cilësi të lartë vijnë edhe me një paketim të thjeshtë dhe të përsosur për riciklim dhe ripërdorim. Koleksioni i tij "I'm Bare", në veçanti ofron produkte për një grim minimal dhe të përditshëm por në të njëjtën kohë argëtues dhe plot shkëlqim! Më të shiturat e I'M MEME përfshijnë I'm Mystery Blur Tint, I'm Tic Toc Tint Lip dhe I'm Multi Lip Crayon. Të gjitha produktet e I'M MEME janë 100% të prodhuara në Kore. 

 

I'M MEME Brown Pencil Micro Thin

1,100 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI