Shkëlqe si një diamant me I'M MEME's Glitter Topping Duo. Përzierja e shkëlqimeve makro dhe mikro mund të përdoret për të krijuar pamje, nga një make-up i thjeshtë delikat për përditshmëri, deri tek një make-up plot shkëlqim dhe më dramatik! Falë formulmit të tij me kompleksin Jewel (pluhur diamanti, pluhur safiri, pluhur ametisti, pluhur rubini) e cila përveçse ofron shkëlqim garanton aplikim të lehtë duke reduktuar rënien. Madhësia mini dhe portative e bëjnë të lehtë përdorimin në çdo kohë, kudo. Përziejeni dhe aplikoni nuancat për të krijuar pamjen tuaj të personalizuar dhe shkëlqim si një xhevahir!

*3gr

Aplikojeni me majat e gishtave ose me furçën e hijeve të syve me një lëvizje të lehtë për të ndihmuar ngjitjen. Hiqni grimin me një heqës buzësh dhe sysh: ju sugjerojmë ETUDE HOUSE Lip & Eye Makeup Remover duke fshirë butësisht shkëlqimin e aplikuar.

Përbërësi "magjik"

Kompleksi Jewel  (pluhur diamanti, pluhur safiri, pluhur ametisti, pluhur rubini)

Lista e plotë e përbërësve

[01 Rose Jewel] JEWEL TOPPING GLITTER DUO 01 ROSE JEWEL 01 Twinkle Rose Calcium Titanium Borosilicate, Ruby Powder 02 Rose Ruby Polybutylene Terephthalate, Polybutylene Terephthalate, Amethyst Powder, Tourmaline 02 Pink Sapphire Polybutylene Terephthalate  Diisostearyl Malate, Titanium Dioxide CI 77891, Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Hydrogenated Castor Oil PCA Isostearate, Nylon-12, Magnesium Myristate, Magnesium Stearate, Iron Oxide Red, Polymethyl Methacrylate, Rayon, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Tin Oxide, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Pullulan, Urea, Tartrazine. CI 19140, Silica, Aluminum, Water, Tocopherol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Nephrite Powder, Tourmaline, Sapphire Powder, Diamond Powder, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Calcium Titanium Borosilicate, Acrylates Copolymer, Ethylene/VA Copolymer, Amethyst Powder., Ruby Powder, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Iron Oxide Black, Sapphire Powder 02 Coral Beads Polyethylene Terephthalate, Iron Oxide Yellow,

[02 Coral Jewel]  JEWEL TOPPING GLITTER DUO 02 CORAL JEWEL 01 Coral Glow Talc, Titanium Borosilicate, Polyethylene Terephthalate, Calcium Sodium Borosilicate, Triethoxycaprylylsilane, Mica, Triethylhexanoin, Tourmaline 02 Glory Opal Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ultramarines,  Diisostearyl Malate, Titanium Dioxide CI 77891, Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Hydrogenated Castor Oil PCA Isostearate, Nylon-12, Magnesium Myristate, Magnesium Stearate, Iron Oxide Red, Polymethyl Methacrylate, Rayon, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Tin Oxide, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Pullulan, Urea, Tartrazine. CI 19140, Silica, Aluminum, Water, Tocopherol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Nephrite Powder, Tourmaline, Sapphire Powder, Diamond Powder, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Calcium Titanium Borosilicate, Acrylates Copolymer, Ethylene/VA Copolymer, Amethyst Powder., Ruby Powder, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Iron Oxide Black, Sapphire Powder 02 Coral Beads Polyethylene Terephthalate, Iron Oxide Yellow,

[03 Pink Jewel] JEWEL TOPPING GLITTER DUO 03 PINK JEWEL 01 Fairy Pink Calcium Titanium Borosilicate, Polyethylene Terephthalate, Calcium Sodium Borosilicate, Triethoxycaprylylsilane, Mica, Triethylhexanoin, Tourmaline 02 Glory Opal Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ultramarines,  Diisostearyl Malate, Titanium Dioxide CI 77891, Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Hydrogenated Castor Oil PCA Isostearate, Nylon-12, Magnesium Myristate, Magnesium Stearate, Iron Oxide Red, Polymethyl Methacrylate, Rayon, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Tin Oxide, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Pullulan, Urea, Tartrazine. CI 19140, Silica, Aluminum, Water, Tocopherol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Nephrite Powder, Tourmaline, Sapphire Powder, Diamond Powder, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Calcium Titanium Borosilicate, Acrylates Copolymer, Ethylene/VA Copolymer, Amethyst Powder., Ruby Powder, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Iron Oxide Black, Sapphire Powder 02 Coral Beads Polyethylene Terephthalate, Iron Oxide Yellow,

[04 Opal Jewel] JEWEL TOPPING GLITTER DUO 04 OPAL JEWEL 01 Opal Prism Calcium Titanium Borosilicate,  Diisostearyl Malate, Titanium Dioxide CI 77891, Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Hydrogenated Castor Oil PCA Isostearate, Nylon-12, Magnesium Myristate, Magnesium Stearate, Iron Oxide Red, Polymethyl Methacrylate, Rayon, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Tin Oxide, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Pullulan, Urea, Tartrazine. CI 19140, Silica, Aluminum, Water, Tocopherol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Nephrite Powder, Tourmaline, Sapphire Powder, Diamond Powder, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Calcium Titanium Borosilicate, Acrylates Copolymer, Ethylene/VA Copolymer, Amethyst Powder., Ruby Powder, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Iron Oxide Black, Sapphire Powder 02 Coral Beads Polyethylene Terephthalate, Iron Oxide Yellow,


I'M MEME, një markë filiale e MBX (Memebox)  dhe “marka motër” e PONY EFFECT - tashmë pjesë e koleksionit "Koral Secrets" dhe Nooni. Produktet e markës I'M MEME përvec se ofrojnë cilësi të lartë vijnë edhe me një paketim të thjeshtë dhe të përsosur për riciklim dhe ripërdorim. Koleksioni i tij "I'm Bare", në veçanti ofron produkte për një grim minimal dhe të përditshëm por në të njëjtën kohë argëtues dhe plot shkëlqim! Më të shiturat e I'M MEME përfshijnë I'm Mystery Blur Tint, I'm Tic Toc Tint Lip dhe I'm Multi Lip Crayon. Të gjitha produktet e I'M MEME janë 100% të prodhuara në Kore. 

I'M MEME Jewel Topping Glitter Duo

750 ALL 1,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI