Rituali i pastrimit të lëkurës bëhet një përvojë e vërtetë me I’M FROM Nyeok Body Wash. Përtej pastrimit të zakonshëm, ky larës trupi përmban një formulë të pasur me përbërës natyralë si: vaji i avokados, vaji i farës së rrushit dhe i trëndafilit të cilët bashkohen për të ofruar një shkumë të pasur dhe një pastrim të thellë. Nga ana tjetër,  aromat e përziera e Elemi Resin (pemë e gjetur në rajonet tropikale të Azisë), Patchouli dhe Agarwood shtohen për të krijuar një eksperiencë aromatike të mrekullueshme. Ky larës jo vetëm që ju relakson, por gjithashtu ju ngarkon me energji pozitive, duke bërë çdo moment të dushit një ritual të paharruar për kujdesin tuaj ndaj trupit.

Formula e saj është vegane, e testuar dermatologjikisht nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*300gr

Gjatë dushit aplikoni një sasi të konsiderueshme në trup të lagur dhe masazhojeni butësisht. Më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

Përbërësit “magjik”

Vaj avokado, vaj i farës së rrushit, vaj trëndafili, Elemi Resin (pemë e gjetur në rajonet tropikale të Azisë), Patchouli dhe Agarwood 

Lista e plotë e përbërësve

Water, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Lauryl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Fragrance, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Gardenia Florida Fruit Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Citric Acid, C12-14 Pareth-12, Disodium Edta, Hexylene Glycol, Dextrin, Potassium Benzoate, Hydroxyacetophenone

Marka e produkteve të përkujdesjes ndaj lëkurës “I’M FROM” njihet për filozofinë e saj të veçantë që e dallon nga markat e tjera. Secili produkt me shumë krenari, liston të gjithë përbërësit, si edhe origjinën e tyre dhe kështu merr kuptim emri i markës “I’M FROM”, që do të thotë "Unë jam nga”. Slogani i tyre “Nature as it is", që përkthehet “Natyra ashtu siç është", tregon shumë për marrëdhënien e ngushtë që ka krijuar marka me natyrën duke sjellë produktet më natyrale të mundshme. Këtë gjë e tregojnë më së miri produktet si: "Mugwort Essence" e përbërë me 100% ekstrakt nga bima mugwort e marrë nga ishulli Ganghwa, linja e produkteve me mjaltë "Honey" që merret nga bletët e malit Jiri apo "Vitamin Tree Water Gel" e përbërë nga uji i gjetheve të bimës që rritet në malin Taebaek. Formulimet e tyre janë aq të veçanta, efektive dhe të sigurta për të ndihmuar lëkurën duke i dhuruar një pamje më të shëndetshme dhe më rinore.

I'M FROM Nyeok Body Wash

3,300 ALL 4,400 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI