I'M FROM Mushroom Collagen Cream, do të kthehet zgjidhja ideale për një lëkurë më rinore! I formuluar me 30% kolagjen të ekstraktuar nga kërpudhat, ky krem inovativ është krijuar për të ushqyer dhe hidratuar thellësisht lëkurën tuaj, duke e lënë atë të duket e lëmuar dhe rrezatuese. Përzierja unike e ekstrakteve të kërpudhave, të marrë  nga Tremella Fuciformis me prejardhje nga natyra, ndihmon në rritjen e prodhimit natyral të kolagjenit të lëkurës suaj, duke përmirësuar elasticitetin dhe duke reduktuar shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave. Ndërsa përmbajtja me niacinamide, ndihmon në zbehjen e njollave të krijuara nga hiperpigmentimi, duke parandaluar formimin edhe të atyre të reja. Përveç kësaj, rrit fuqinë në prodhimin e kolagjenit për një lëkurë më të tërhequr dhe rinore. Tekstura e butë dhe elastike e kremit jo vetëm që hidraton por gjithashtu lë një fund ushqyes pa ndjesi ngjitje. Është i përshtatshëm për çdo tip lëkure dhe rekomandohet për lekurën që kanë nisur të shfaqen shenjat e para të moshës. Për të përfituar efektet maksimale, këshillohet të përdoret bashkë me serumin e të njëjtës linjë: I'M FROM Mushroom Collagen Ampule

Formula e tij është hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale, ngjyrues artificial.

*50ml

Në mëngjes, përpara aplikimit të kremit mbrojtës ndaj diellit dhe në mbrëmje, pasi të keni pastruar lëkurën me larësin dhe aplikuar tonerin, esencën dhe/ose serumin e rutinës suaj, merrni një sasi të konsiderueshme dhe përhapeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore, derisa të jetë përthithur tërësisht.

Përbërësit "magjik"

30% kolagjen të ekstraktuar nga kërpudhat, niacinamide

Lista e plotë e përbërësve

Water, Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract(30%), Glycerin, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Niacinamide, Vinyl Dimethicone, Diisostearyl Malate, Methyl Trimethicone, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Dioscorea Japonica Root Extract, Soluble Collagen, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Stearoyl Glutamate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Adenosine, Sorbitan Isostearate, Hydrolyzed Corn Starch, Beta-Glucan, Sucrose, Ceramide Np, Mannose, Glucose, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin

Marka e produkteve të përkujdesjes ndaj lëkurës “I’M FROM” njihet për filozofinë e saj të veçantë që e dallon nga markat e tjera. Secili produkt me shumë krenari, liston të gjithë përbërësit, si edhe origjinën e tyre dhe kështu merr kuptim emri i markës “I’M FROM”, që do të thotë "Unë jam nga”. Slogani i tyre “Nature as it is", që përkthehet “Natyra ashtu siç është", tregon shumë për marrëdhënien e ngushtë që ka krijuar marka me natyrën duke sjellë produktet më natyrale të mundshme. Këtë gjë e tregojnë më së miri produktet si: "Mugwort Essence" e përbërë me 100% ekstrakt nga bima mugwort e marrë nga ishulli Ganghwa, linja e produkteve me mjaltë "Honey" që merret nga bletët e malit Jiri apo "Vitamin Tree Water Gel" e përbërë nga uji i gjetheve të bimës që rritet në malin Taebaek. Formulimet e tyre janë aq të veçanta, efektive dhe të sigurta për të ndihmuar lëkurën duke i dhuruar një pamje më të shëndetshme dhe më rinore.

I'M FROM Mushroom Collagen Cream

3,300 ALL 4,800 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI