Kjo maskë për buzët aplikohet kurdoherë e ndjeni të nevojshme. Ka një konsistencë të butë, përthithet shumë shpejt dhe qëndron shumë mirë mbi buzë. Është e formuluar me gjalpë shea, për të rritur nivelin e hidratimit. Nga ana tjetër formulimi i tij me gjalpë kakao, ekstrakt të ndryshme lulesh dhe vitaminë C kujdesen të formojnë një shtresë mbrojtëse mbi buzë për t’i ofruar atyre hidratim të thellë dhe butësi kurdoherë që e aplikoni.

*12gr

*Ky produkt si edhe çdo produkt i markës I DEW CARE, ka cerifikatë VEGAN & PETA-ANIMAL TEST-FREE.

Aplikojeni në mbrëmje para se të flini gjumë ose kur e ndjeni ju të nevojshme. Merrni një sasi të konsiderueshme me aplikuesin e tij dhe përhapeni butësisht mbi buzët tuaja.

Përbërësit "magjik"

gjalpë shea, gjalpë kakao, ekstrakt lulesh të ndryshme, vitaminë C. 

Lista e plotë e përbërësve

Polyglyceryl-2 TriisostearateHydrogenated PolyisobuteneDiisostearyl MalateHydrogenated Poly(C6-14 Olefin)Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer DilinoleateEuphorbia Cerifera (Candelilla) CeraTocopheryl AcetatePolyethyleneButyrospermum Parkii (Shea) ButterSilica Dimethyl SilylateOzokeriteCopernicia Cerifera (Carnauba) WaxMicrocrystalline WaxEthylene/Propylene/Styrene CopolymerAscorbyl GlucosideHibiscus Sabdariffa Flower ExtractTheobroma Cacao (Cocoa) Seed ButterSorbitan SesquioleateTitanium Dioxide (Ci 77891)Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) OilCamellia Sinensis Seed OilCamellia Japonica Seed OilArgania Spinosa Kernel OilOlea Europaea (Olive) Fruit OilMacadamia Integrifolia (Bushnut) Seed OilHelianthus Annuus (Sunflower) Seed OilSimmondsia Chinensis (Jojoba) Seed OilOrbignya Oleifera Seed OilBenzotriazolyl Dodecyl P-CresolCaprylic/Capric TriglycerideEthylhexyl PalmitateButylene/Ethylene/Styrene CopolymerPentaerythrityl Tetra-Di-T-ButylhydroxyhydrocinnamateDehydroacetic AcidDimethiconeMonascus ExtractTribeheninLactic AcidCitric AcidPyrus Malus (Apple) Seed OilSorbitan IsostearateIron Oxides (Ci 77492)Methyl NicotinateWaterGlycine Soja (Soybean) OilButylene GlycolPalmitoyl Tripeptide-1Pyrus Malus (Apple) Fruit ExtractZingiber Officinale (Ginger) Root OilCapsicum Frutescens (Cayenne) Fruit ExtractBht1,2-HexanediolRed 7 Lake (Ci 15850)Red 6 (Ci 15850)Red 27 (Ci 45410)Blue 1 Lake (Ci 42090)Fragrance.

Marka I DEW CARE është krijuar për të ofruar një përvojë argëtuese dhe efektive me produktet e krijuara për kujdesin e lëkurës. Që nga paketimi i jashtëm i cili është gjithmonë i këndshëm, e deri te performance e produktit, marka I DEW CARE përpiqet që të kënaqë të gjithë përdoruesit e produkteve të tyre me përbërjet më unike, aroma të shijshme dhe rezultate të dukshme reale. Kjo markë është në një lidhje shumë të ngushtë me shkencën. Të gjitha formulimet e produkteve testohen klinikisht me përbërës të cilët janë të sigurt jo vetëm për lëkurën tonë, por edhe për mjedisin. Qëllimi i kësaj marke është krijimi i produkteve sa më profesionale në K-Beauty duke kombinuar shkencën bashkë me bukurinë e lëkurës. Produktet e markës I DEW CARE janë për çdo lloj tipologjie lëkure dhe adresojnë disa problematika. Të gjitha produktet prodhohen në Korenë e Jugut.

I DEW CARE Plush Party Buttery Vitamin C Lip Mask

1,500 ALL 1,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI