Në botën e kujdesit së lëkurës, I DEW CARE Get The Scoop Metal Spatula For Skincare shkëlqen si një spatulë e përsosur duke u kthyer një partner esencial në ritualin tuaj! Ky mjet i sofistikuar sjell një ndjesi të veçantë për çdo përzierje, duke përmirësuar jo vetëm efikasitetin, por edhe kënaqësinë në përdorim. Përveçse i lehtë, komod dhe efikas kjo spatulë është edhe shumë higjenike, pasi mund të shpëlahet lehtësisht pas çdo përdorimi, duke mos krijuar baktere në të.

Ky produkt është një fitues i çmimit 2021 HerCampus College Beauty.

*75/15 (mm)

*Ky produkt si edhe çdo produkt i markës I DEW CARE, ka cerifikatë VEGAN & PETA-ANIMAL TEST-FREE

Përdorni shpatull për të marrë sasinë e dëshiruar të produktit. Thjesht pastrojeni pas çdo përdorimi me ujë të ngrohtë ose fshijeni me një leckë të pastër

Marka I DEW CARE është krijuar për të ofruar një përvojë argëtuese dhe efektive me produktet e krijuara për kujdesin e lëkurës. Që nga paketimi i jashtëm i cili është gjithmonë i këndshëm, e deri te performance e produktit, marka I DEW CARE përpiqet që të kënaqë të gjithë përdoruesit e produkteve të tyre me përbërjet më unike, aroma të shijshme dhe rezultate të dukshme reale. Kjo markë është në një lidhje shumë të ngushtë me shkencën. Të gjitha formulimet e produkteve testohen klinikisht me përbërës të cilët janë të sigurt jo vetëm për lëkurën tonë, por edhe për mjedisin. Qëllimi i kësaj marke është krijimi i produkteve sa më profesionale në K-Beauty duke kombinuar shkencën bashkë me bukurinë e lëkurës. Produktet e markës I DEW CARE janë për çdo lloj tipologjie lëkure dhe adresojnë disa problematika. Të gjitha produktet prodhohen në Korenë e Jugut.

I DEW CARE Get The Scoop Metal Spatula For Skincare

950 ALL 1,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI