Peshqiri shumë i butë dhe absorbues i flokëve, me 85% poliestër dhe 15% pambuk, pakëson kohën e tharjes dhe ndihmon në përmirësimin e gjendjes së përgjithshme të flokëve tuaj duke parandaluar thyerjen e majave. Ky peshqir shumëfunksional mund të përdoret për të mbajtur flokët nga fytyra juaj ndërsa jeni duke bërë grim ose rutinën tuaj Skin Care. I DEW CARE Do The Twist Microfiber Hair Towel Wrap mund të përdoret nga të gjithë tipologjitë- flokë delikate, të holluara, kaçurrela ose normale!

E gjithë formula është hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm ose irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*Ky produkt si edhe çdo produkt i markës I DEW CARE, ka cerifikatë VEGAN & PETA-ANIMAL TEST-FREE

Pas larjes, shtrydhni butësisht ujin e tepërt nga flokët. Me fytyrën poshtë, lërini flokët të bien përpara dhe vendosni anën e gjerë mbi kokë. Mbështillni flokët me pjesën e varur të peshqirit për të thithur ujin. Tërhiqeni lakun nëpër kokë dhe rregullojeni nën butonin e sigurt.

Lista e plotë e përbërësve

MATERIAL I RICIKLUAR: Një mbështjellës peshqiri me mikrofibër i bërë nga 85% poliestër dhe 15% pambuk.

Marka I DEW CARE është krijuar për të ofruar një përvojë argëtuese dhe efektive me produktet e krijuara për kujdesin e lëkurës. Që nga paketimi i jashtëm i cili është gjithmonë i këndshëm, e deri te performance e produktit, marka I DEW CARE përpiqet që të kënaqë të gjithë përdoruesit e produkteve të tyre me përbërjet më unike, aroma të shijshme dhe rezultate të dukshme reale. Kjo markë është në një lidhje shumë të ngushtë me shkencën. Të gjitha formulimet e produkteve testohen klinikisht me përbërës të cilët janë të sigurt jo vetëm për lëkurën tonë, por edhe për mjedisin. Qëllimi i kësaj marke është krijimi i produkteve sa më profesionale në K-Beauty duke kombinuar shkencën bashkë me bukurinë e lëkurës. Produktet e markës I DEW CARE janë për çdo lloj tipologjie lëkure dhe adresojnë disa problematika. Të gjitha produktet prodhohen në Korenë e Jugut.

I DEW CARE Do The Twist Microfiber Hair Towel Wrap

1,100 ALL 1,500 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI