I DEW CARE Foam Poms Shower Loofah është krijuar në mënyrë të tillë për të qenë sa më miqësor me lëkurën në mënyrë që të mos e acarojë apo irritojë këtë të fundit. Rrjeta me mini sfungjer të ndërtuar në mes, ndihmon në shkumëzimin e shtresave të pasura të shkumës si për të pastruar dhe eksfoliuar butësisht lëkurën, duke larguar të gjitha papastërtitë dhe qelizat e vdekura në të. 

E gjithë formula është hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm ose irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale.

*Ky produkt si edhe çdo produkt i markës I DEW CARE, ka certifikatë “VEGAN & PETA-ANIMAL TEST-FREE”.

* 140x140mm

Lagni me ujë dhe shkumojeni atë me larësin tuaj të trupit, për të larë trupin.

Përbërësit "magjik"

I DEW CARE Foam Poms Shower Loofah është prej letre FSC.

Marka I DEW CARE është krijuar për të ofruar një përvojë argëtuese dhe efektive me produktet e krijuara për kujdesin e lëkurës. Që nga paketimi i jashtëm i cili është gjithmonë i këndshëm, e deri te performance e produktit, marka I DEW CARE përpiqet që të kënaqë të gjithë përdoruesit e produkteve të tyre me përbërjet më unike, aroma të shijshme dhe rezultate të dukshme reale. Kjo markë është në një lidhje shumë të ngushtë me shkencën. Të gjitha formulimet e produkteve testohen klinikisht me përbërës të cilët janë të sigurt jo vetëm për lëkurën tonë, por edhe për mjedisin. Qëllimi i kësaj marke është krijimi i produkteve sa më profesionale në K-Beauty duke kombinuar shkencën bashkë me bukurinë e lëkurës. Produktet e markës I DEW CARE janë për çdo lloj tipologjie lëkure dhe adresojnë disa problematika. Të gjitha produktet prodhohen në Korenë e Jugut.

I DEW CARE Foam Poms Shower Loofah

1,100 ALL 1,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI