Dëshironi t'i trajtoni dhe kuroni buzët me më shumë dashuri? HEIMISH Dailism Lip Gloss, vjen në tre nuanca për një larmi ngjyrash, ndërsa formula e tij me përbërje vajore, dhe konsistencë xheli ofron të gjithë shkëlqimin pa asnjë ndjesi ngjitjeje të bezdisshme. Përbërësit hidratues si: vaji i farës së moringa-s dhe glicerina do t'i mbrojnë buzët nga dëmtimi i radikaleve të lira dhe agjentëve të jashtëm, ndërkohë nga ana tjetër formulimi me 1000 ppm peptide do t'i mbajë buzët tuaja të hidratuara dhe do t'i bëjë ato të duken më të plota!

*4 g / 0.14oz

Aplikoni në buzë lehtësisht për një përfundim të lehtë. Për një tonalitet më të fortë, sugjerojmë ta aplikoni dy herë.

Përbërësi "magjik"

 Peptide, vaji i farës së moringa dhe glicerina.

Lista e plotë e përbërësve

01 Tangerine Coral: Hydrogenated Polyisobutene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-2 Triisostearate, 1,2-Hexanediol, Microcrystalline Wax, Titanium Dioxide (CI 77891), Ethylhexyl Palmitate, Iron Oxides (CI 77491), Cetearyl Alcohol, Tartrazine (CI 19140), Tribehenin, Sunset Yellow FCF, Benzyl Benzoate, Flavor, Sorbitan Isostearate, Lithol Rubine BCA (CI 15850:1), Iron Oxides (CI 77499), Linalool, Hexyl Cinnamal, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Palmitoyl Tripeptide-1, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Glycerin, Oleyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Tocopherol

02 Sheer Red: Hydrogenated Polyisobutene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Microcrystalline Wax, Ethylhexyl Palmitate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Cetearyl Alcohol, Iron Oxides (CI 77491), Titanium Dioxide (CI 77891), Lithol Rubine BCA (CI 15850:1), Tribehenin, Iron Oxides (CI 77492), Benzyl Benzoate, Flavor, Iron Oxides (CI 77499), Sorbitan Isostearate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Palmitoyl Tripeptide-1, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Glycerin, Oleyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment

03 Nudie Rose: Hydrogenated Polyisobutene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Microcrystalline Wax, Titanium Dioxide (CI 77891), Polyglyceryl-2 Triisostearate, Ethylhexyl Palmitate, Iron Oxides (CI 77491), Cetearyl Alcohol, Tribehenin, Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499), Benzyl Benzoate, Flavor, Lithol Rubine BCA (CI 15850:1), Sorbitan Isostearate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Palmitoyl Tripeptide-1, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Glycerin, Oleyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment

Marka koreane Heimish është lançuar në vitin 2016 me produktet e kujdesit të lëkurës dhe ato kozmetike. Slogani i tyre është "Vlera më e madhe krijohet nga "normalja" dhe bukuria është brenda secilit prej nesh, jo nga zbukurimet e tepërta". Produkti më i shitur i markës është balmi pastrues HEIMISH All Clean Balm falë të cilit ju mund të pastroni thellësisht lëkurën, qelizat e vdekura të lëkurës dhe pikat e zeza menjëherë. 

HEIMISH Dailism Lip Gloss

1,100 ALL 1,700 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI