HEIMISH Dailism Liquid Lipstick, janë buzëkuq natyral të lëngshëm me teksturë kremoze që lë një fund semi-mat, me një shkëlqim delikate! Ky buzëkuq ka një formulë ultra të lehtë, por me nuanca të pigmentuara që ofrojnë ngjyrim të plotë. Aplikuesi i vogël, i ngjashëm me spatulën, është krijuar për të siguruar aplikim të përsosur duke u ndjerë pa peshë në buzët tuaja.

*4 g / 0.14oz

Aplikoni në buzë lehtësisht për një përfundim të lehtë. Për një tonalitet më të fortë, sugjerojmë ta aplikoni dy herë.

Lista e plotë e përbërësve

01 Peach Brown: Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Dimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Titanium Dioxide (CI 77891), Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Hydrogenated Polyisobutene, Phenyl Trimethicone, Iron Oxides (CI 77491), Pentylene Glycol, Polyphenylsilsesquioxane, Tribehenin, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Sorbitan Isostearate, Iron Oxides (CI 77492), Lithol Rubine BCA (CI 15850:1), Benzyl Benzoate, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Flavor, Iron Oxides (CI 77499), Ethylhexylglycerin, Silica, Linalool, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Hexyl Cinnamal, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Glycerin, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Octyldodecanol, Oleyl Alcohol, Tocopherol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP, 1,2-Hexanediol, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment

02 Burning Rose: Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Diisostearyl Malate, Titanium Dioxide (CI 77891), Phenyl Trimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Pentylene Glycol, Polyphenylsilsesquioxane, Tribehenin, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Sorbitan Isostearate, Lithol Rubine BCA (CI 15850:1), Benzyl Benzoate, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Flavor, Ethylhexylglycerin, Silica, Linalool, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Hexyl Cinnamal, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Glycerin, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Oleyl Alcohol, Octyldodecanol, Tocopherol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP, 1,2-Hexanediol, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment

03 Nudie Brick: Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone Crosspolymer, Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Titanium Dioxide (CI 77891), Phenyl Trimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Iron Oxides (CI 77491), Pentylene Glycol, Polyphenylsilsesquioxane, Tribehenin, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Iron Oxides (CI 77492), Sorbitan Isostearate, Lithol Rubine BCA (CI 15850:1), Iron Oxides (CI 77499), Benzyl Benzoate, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Flavor, Ethylhexylglycerin, Silica, Linalool, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Hexyl Cinnamal, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Glycerin, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Octyldodecanol, Oleyl Alcohol, Tocopherol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP, 1,2-Hexanediol, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Glycine Soja (Soybean) Oil

Marka koreane Heimish është lançuar në vitin 2016 me produktet e kujdesit të lëkurës dhe ato kozmetike. Slogani i tyre është "Vlera më e madhe krijohet nga "normalja" dhe bukuria është brenda secilit prej nesh, jo nga zbukurimet e tepërta". Produkti më i shitur i markës është balmi pastrues HEIMISH All Clean Balm falë të cilit ju mund të pastroni thellësisht lëkurën, qelizat e vdekura të lëkurës dhe pikat e zeza menjëherë. 

HEIMISH Dailism Liquid Lipstick

1,100 ALL 1,700 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI