FRUDIA My Orchard Cherry Body Wash është një larës trupi i cili ofron qetësim të menjëhershëm të lëkurës, dhe e furnizon këtë të fundit plot me vitamina dhe lagështi. Aroma delikate e frutit të ftoit qëndron butësisht në trupin tuaj. Përveç ekstraktit të frutit të qershisë, ky larës trupi është i formuluar edhe me ekstrakt të mjaltit. Të dy këta përbërës bëjnë të mundur qetësimin e lëkurës, eksfolimin e saj dhe rritjen e elasticitetit të kësaj të fundit. Menjëherë pas larjes do të vëreni ndjesinë e freskisë dhe relaksimit në trup. Ky larës ndihmon gjithashtu në largimin e qelizave të vdekura, sebumin e tepërt dhe madje trajtimin e akneve. Për efekte maksimale sugjerohet përdorimi i këtij larësi me esencën e linjës: FRUDIA My Orchard Cherry Body Essence. E përshtatshme për të gjitha tipologjitë e lëkurave. 

*350ml

Masazhojeni butësisht mbi lëkurën e lagur me duar ose sfungjer trupi, dhe më pas shpëlajeni. 

Përbërësit "magjik"

ekstrakt i frutit të qershisë, ekstrakt mjalti

Lista e plotë e përbërësve

Water, Glycerin, Cetyl Alcohol, Mineral Oil, Dipropylene Glycol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, stearyl alcohol, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, polysorbate 60, Myristyl alcohol, sorbitan stearate, acrylate / C10-30 acrylate acrylate butter, Butyrospermum parkii (chia), citrus peel extract, lauryl alcohol, Cococaprylate/Sulfate, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Potassium Hydroxide, Adenosine, Vitis vinifera (grape) seed oil, Prunus armenica (apricot) Junilus Fruit Extract Oil, Panthenol, Solanum Lycopersicum (Tomato) Seed Oil, Punica Granatum Seed Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Citrus (Grapefruit) Seed Oil, Honey Extract, Centella Asiatica Extract, Tocopherol, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, 1,2-Hexanediol, Parfum, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal

FRUDIA është bashkimi i emrit "frutit" dhe "dia", një fjalë greke që do të thotë "nga", e cila pasqyron përdorimin e të gjitha ekstrakteve të frutave nga marka koreane, për formulimet e saj shumë të veçanta te produktet. Marka përdor teknologjinë e patentuar R VITA W™, një teknologji fermentimi me një temperaturë të ulët e cila ruan lëndët ushqyese, vitaminat apo farat nga lëvozhgat e ndryshme të frutave. Të gjitha produktet e FRUDIA janë 100% të prodhuara në Kore.

 

FRUDIA My Orchard Cherry Body Wash

900 ALL 1,500 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI