KLAIRS Freshly Juiced Vitamin Drop është një nga produktet më të dashura me 2 milion njësi të shitura gjatë vitit 2021. Formula hipoalergike e këtij serumi me 5% acid ascorbic (vitaminë C) është krijuar pasaçërisht për lëkurën sensitive. Kushdo me tipologji lëkure të tillë, mund të shijojë benefitet e vitaminës C pa patur shqetësimin se ai mund të shkaktojë irritimin më të vogël. Ky serum ka efekt shumë të fuqishëm antioksidues, parandalon dhe lufton hiperpigmentimin e lëkurës. Gjithashtu parandalon dhe redukton shenjat e moshës.

*35ml

Përdoreni pas tonerit. Merrni një sasi të konsiderueshme në duar dhe shpërhapeni atë në fytyrë dhe qafë derisa lëkura ta ketë përthithur tërësisht. Evitoni zonën rreth syve. Për të maksimizuar efektin dhe për të parandaluar oksidimin e produktit, mbajeni në një vend të fresket dhe të errët. Vazhdoni më tej me hapat e tjerë të rutinës suaj. Këshillohet të përdoret në mbrëmje. Në ditën pasardhëse, aplikoni krem mbrojtës ndaj diellit me SPF30+.

Përbërësit "magjik"

acid ascorbic (vitaminë C), ekstrakt nga bima Centella Asiatica, ekstrakt nga fruti Yuja

 Lista e plotë e përbërësve

Aqua(Water), Propylene Glycol, Ascorbic Acid, Hydroxyethylcellulose, CitrusJunos Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Polysorbate 60, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Limonene, 1,2-Hexanediol, Sodium Acrylate/Sodium
Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Disodiumn EDTA, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Camellia Sinensis Callus Culture Extract, Polysorbate 80, Disodium Phosphate, Sorbitan Oleate, Asarum Sieboldii Root Extract, Chrysanthellum Indicum Extract, Coptis Chinensis Root Extract, Corydalis Turtschaninovii Root Extract, Larix Europaea Wood Extract, Magnolia Obovata Bark Extract, Persicaria Hydropiper Extract, Quercus Mongolica Leaf Extract, Rheum Palmatum Root Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Sodium Phosphate, Acetyl Methionine, Lysine HCl, Proline, Sodium Ascorbyl Phosphate, Theanine, Acetyl Glutamine, Lecithin, Bacillus/Folic Acid/Soybean Ferment Extract, Caprylyl Glycol, sh-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-11, sh-Polypeptide-9, Sodium Hyaluronate

KLAIRS është një markë e cilësisë së lartë në botën e K-Beauty, pjesë e gjigandit të kozmetikës, Wishtrend. Që prej krijimit të saj në vitin 2010, ajo i ka qëndruar besnike filozofisë "Simple, but enough!" (E thjeshtë, por mjaftueshëm!). Kjo markë ka besimin se edhe produktet me formulime të thjeshta dhe pa përbërës të dëmshëm, sjellin rezultate të shkëlqyera për të gjithë tipet e lëkurës. Përbërja e tyre është hipoalergjike dhe të gjitha këto produkte janë të përshtatshme për lëkurën me sensitivitet të lartë. Ndër vite, KLAIRS ka fituar popullaritet të lartë falë fjalëve të mira të thëna nga konsumatorë që mbeten gjithmonë të kënaqur. Pa harruar këtu dhe një pikë tjetër të fortë, raportin e drejtë mes cilësisë së lartë dhe çmimeve të arsyeshme të produkteve të saj. Gjithashtu KLAIRS është një nga markat më miqësore me mjedisin dhe kafshët, sepse prodhon produkte vegane, të pa testuara në kafshë dhe e nënvizon gjithmonë faktin se ky koncept abuziv është i gabuar e duhet luftuar. Ka fituar 20 çmime kombëtare dhe ndërkombëtare. Shembuj të këtij suksesi janë: toneri “Supple Preparation Facial Toner” dhe serumi me vitaminë C “Freshly Juiced Vitamin Drop”, që secili është shitur me mbi 1 milion herë. 

KLAIRS Freshly Juiced Vitamin Drop

3,400 ALL 3,700 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI